Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik helyszínt választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik helyszínt választanátok?

Figyelt kérdés

Őrlődök.

A: Gyönyörű rendezvényközpont egy vidéki belvárosban, kicsit borsosabb ár, de ebben minden benne van a virágokon kívül, viszont nincs semmi szabadtér, ami a hátteret adná a dolognak (szabadban tartott esküvő, vagy a kreatív fotózás). Nem beszélve, hogy ebben a városban valami elképesztő a hivatali időn kívüli házasságkötés ára, pl szabadtéren 94 ezer forintot képesek elkérni, vagy a polgármesteri hivatal díszudvarában 40 ezret (díszterem 30 ezer, kisterem 20 ezer). Nagyon profi ajánlatküldés volt, névre szóló minden információt tartalmazó, részletesen árazott. Látszik, hogy profi rendezvényközpont, és a rendezvényszervezés ajándékként benne van az árban. 70 fővel mennénk, ami a szervező szerint elég a nagyterembe, csak lezárják egy részét és akkor nem lesz szellős, de aggódok, mi van ha páran lemondják, és akkor meg már kevesen leszünk oda?


B: Szomszédos kisebb város étterme egy park közepén. Olcsóbb mint az előző (kb 3000/fővel). A menüajánlat kicsit pórias (már a rántotthús imádó páromnak is túl sok volt a rántott dolog) de lehet rajta változtatni ezt írták. Ez a szülővárosom, nem olyan drága mint a szomszédos, viszont a környezet sokkal szebb alapból. A park egyszerűen elképesztően szép minden évszakban, és minden fotózást és magát a szertartást is lehetne ott tartani. Az étterem is szép, ízléses, 70 főnek ideális, nem olyan hatalmas mint a másik, és van terasza a dohányzóknak. Voltunk itt nemrég esküvőn, minden nagyon profi volt, az ételek is finomak, szóval szimpatikus.

Ami nem tetszett még az alap ételajánlaton kívül, hogy hiába írtam emailben, hogy jelenleg így szeretnék kommunikálni a személyes találkozó előtt, mert külföldön élek, és össze vissza dolgozok, nem mindig vagyok elérhető stb, de az alap ajánlaton kívül (amiben nem volt leírva az ár(!!!), csak megkérdeztem a már említett ismerőst hogy nekik mennyi volt) mindig csak azt válaszolta a nő, hogy további információ, ennél meg annál, itt a telefonszám. De már kifejtettem kétszer, hogy emailben szeretném jelenleg, míg haza nem megyünk. Persze felhívom majd, csak kicsit zavar a rugalmasság hiánya vagy hogy lehet el se olvasták amit írok. Ugyanez nem volt probléma a másiknál, nagyon készségesek voltak.



Szerintetek?


2016. okt. 11. 14:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
68%

A ti esküvőtök, nem ismerünk titeket, nem tudjuk, hogy milyen szempontokat tartotok ti fontosnak.

Van, akinek az étel a legfontosabb, de van, akinek meg a helyszín. Másoknak meg a pénz. Megint másnak meg a rugalmasság, vagy az, hogy körbeugrálják őket 66-szor a pénzükért.

Ti tudjátok, más nem dönthet helyettetek.

2016. okt. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Tudom, de érdekel más véleménye, meglátása.
2016. okt. 11. 14:42
 3/24 anonim ***** válasza:
18%
Fú, micsoda problémák.
2016. okt. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Ki beszélt problémákról, csak kettő közül nem tudom melyiket válasszak és érdekel más meglátása. Mindent részletesen leírtam, hogy aki AKAR tudjon segíteni. Ha nem tetszik, akkor lehet folytatni az árva gyerekek megmentését amit félbehagytál a kérdésem miatt. Ja nem, te csak netezgetsz éppen.


Kár volt idejönni.

2016. okt. 11. 14:53
 5/24 anonim ***** válasza:
10%

Ritka ellenszenves "nő" vagy, kedves Kérdező!

Reméljük a jövendőbelidnek is megmutattad már a fogad fehérjét, mert ha csak később jön rá, hogy kivel is van együtt, esélyes lesz nálatok a válás, vagy az esküvő lefújása....

2016. okt. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Köszi, te se vagy túl szimpatikus a másik jómadárral.


Támadott, megvédtem magam. Ennyi történt, mindaddig pedig udvariasan megfogalmaztam a kérdésem. Nem anyáztam, nem káromkodtam.


De köszönöm, megint bebizonyosodott, hogy érdemes idejönni. 34% is elmond valamit, de ez az én véleményem.

2016. okt. 11. 15:00
 7/24 anonim ***** válasza:
94%
Nekem egyértelműen a B a szimpatikusabb. Vidéken felnőtt menyasszonyként nálam a belváros alapból kilőve, a felesleges "flanc", horror árak szintén, ill. a szabadtéri lehetőségekhez is ragaszkodom. Ellenben nem ragaszkodom a profizmushoz (én úgy állok hozzá, hogy jönnek a szeretteink, hogy együtt ünnepeljünk, bulizzunk egy jót, és ennyi), nem kell, hogy körbe legyünk ugrálva, "kinyalják a hátsónkat", ilyesmi. Az egyszerű étel sem zavar, legalább nehezebb mellélőni, mint a különlegességekkel. Az meg, hogy e-mailben nem kapok konkrét árajánlatot, hát igen... értem, hogy miért zavar ez téged, de hát ez van, nálam biztosan nem lenne kizáró ok. :)
2016. okt. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm végre az első olyan választ, ami nem engem bánt, vagy kritizál. Kicsit nekem is szimpatikusabb a B, csak lennének kicsit rugalmasabbak. De hátha még kapok egykét pro kontrát, hogy segítsen a döntésben. :)
2016. okt. 11. 15:15
 9/24 anonim ***** válasza:
91%
34%-os, kérlek állj le. Nem tudom, miért kell ennyire görcsösen belekötni a kérdezőbe, de javaslom, nézz körül, és keress olyat, aki tényleg megérdemli, mert elég fura, vicces, és kissé szánalmas a kapálózásod. ;)
2016. okt. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
Nálad a pont, 34%-os! :D Az ilyen falusi miss puncik meg úgyis csak a rongyot rázzák, meg filléreskednek még a saját esküvőjükön is.
2016. okt. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!