Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ilyen esetben milyen helyszínt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben milyen helyszínt választanátok?

Figyelt kérdés
Nem állunk jól anyagilag, de azért szeretnénk esküvőt. Mondtam a páromnak, ha lenne is rá pénz, én sajnálnék egy estére 2-3 milliót. Szóval, azt beszéltük, hogy lenne egy polgári esküvőnk, ahol csak a szűk család (10-12 fő) venne részt, majd elmennénk vacsorázni. De mivel a barátainkat sem szeretnénk kihagyni, ezért arra gondoltunk, hogy valahol egy fergeteges bulival megünnepelnénk. Ilyen esetben milyen helyszínt választanátok? (mivel nagy a baráti társaságunk, családi ház, kert kilőve, mert az sajnos nem áll rendelkezésre)
2010. nov. 29. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Én egy külterületes éttermet, pubot választanék. Viszonylag olcsón kijönne, ha csak 20-30 ember lenne. És persze, ha nem minden minőségi piát ti fizettek. Összedobjátok a menüt, és ha valaki mást akar, akkor magának fizet.
2010. nov. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem ragaszkodtok az extra kényelemhez mehetnétek kulcsosházba az erdő közepére. (Itt lehet válogatni: [link] Sokat autóval is meg lehet közelíteni, visztek társasjátékot, zenét, sütit, piát, magatok lesztek egész éjszaka...
2010. nov. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

attól függ, hogy mikorra tervezitek.

Mert ha valami meleg időszakra esik, akkor csak találtok valami nyaralót tök olcsón, és talán még tópart mellé is meg tudnátok szervezni!


Az is jó, ha már egy évre előre megtervezitek, így olcsóbbra jönnek ki a dolgok!

2010. dec. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!