Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Muszáj átöltözni menyecske...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj átöltözni menyecske ruhába?

Figyelt kérdés
Esetleg volt valaki olyan esküvőn,akár a sajátján :) ahol a menyasszony végig a fehér ruhájában volt? Kötelező ez az átöltözés? Ha igen akkor a menyasszonytánc elött vagy után?
2016. okt. 26. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak olyan esküvőn voltam, ahol éjfélkor végetért a buli és a menyasszony nem öltözött át. Ahol reggelig tartott ott mindig átöltöztek éjfélkor. Tájegységenként változik a szokás, van aki éjfélkor fehérben táncolja a menyasszonytáncot, és utána öltözik át, van aki pedig pirosban táncolja ugyanúgy éjfélkor csak azt menyecsketáncnak hívják, kinek hogy szimpatikus. Amúgy semmi sem kötelező..
2016. okt. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 BlackSword ***** válasza:
100%
Nem kötelező semmi sem, csak van ami praktikus...
2016. okt. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmi nem kötelező. A fehér ruha sem.
2016. okt. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyanon is voltam, ahol az esküvő után azonnal átvett egy fehér koktél ruhát, éjfél körül pedig egy más színű, nem piros ruhára váltott.

Eddig ez a megoldás tetszett a legjobban.

Szerintem semmiképp nem praktikus abban a ruhában maradni hajnalig, de te tudod.

2016. okt. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%
Buta ötlet a többszázezer forint értékű ruhában étkezni. Véletlen leeszed és fuccs neki. Különösen olyan vidéki esküvőkön ahol "kőbe van vésve" az alábbi menü: Újházi tyúkhúsleves gégetésztával, birkapörkölt krumplival stb.
2016. okt. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

5# azért ettől nem megy kárba a ruha, ki tudják tisztíttatni. Én sem ettem le egyébként, és senki nem öntött le semmivel. Persze előfordulhatnak balesetek, de akkor inkább fel se húzzuk a menyasszonyi ruhát? Elég érdekes hozzáállás.

Egyébként a kérdésre válaszolva, nem muszáj menyecske ruhát húzni, de hidd el jól fog esni hogy végre leveheted a menyasszonyi ruhát. Én legalábbis örültem neki éjfél tájt ☺

2016. okt. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem muszáj, manapság bármit lehet. :)

Barátnőm úgy gondolta, hogy ő márpedig nem varrat két ruhát, végig a fehérben volt. Igaz, ott a buli olyan hajnali 2 után véget ért, nem tartott reggelig.

Ő speciel a menyecsketáncot is kihagyta, kellemetlennek tartotta volna a pénzért parádézást. :D

2016. okt. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én sem fogok átöltözni, végig a fehér ruhában leszek. Egyrészt nem akarok még egy ruhára költeni, másrészt, nem tetszik igazán ez a szokás, és amúgy sem nagyon szeretnék 2-nél tovább bulizni, arra a 2 órára meg pláne nem akarok másik ruhára pénzt költeni.
2016. okt. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem muszáj, én sem öltöztem át.
2016. okt. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!