Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudnátok ajánlani pécsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok ajánlani pécsi esküvőhöz zenészt, dj-t, dekorost, fotóst? (Árakkal, akár priviben is)

Figyelt kérdés

Jövőre tartandó max 50 fős (pénteki) esküvőhöz és lagzihoz keresek zenekart vagy DJ-t aki inkább retró zenét játszik (pár mulatós is jöhet).

Jöhetnek még dekoros és fotós ajánlatok is! Pénzben nem akarok nagyon elszállni.

Illetve ha valaki tudja most mennyibe kerül a polgári esküvő, azt is megköszönném!



2016. nov. 4. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Sláger Perfekt Zenekar (185.000). Lehet hogy net alapján nem jön át, de biztosíthatom hogy fantasztikus bulit csináltak. Nemcsak szerintem.

Maszler Róbert fotós (115.000). Őt is csak ajánlani tudom.

Dekorosunk pedig Réti Rita volt. Fantasztikus munkát végzett. Facen nézd meg. Árat nem írok mert ez az igényitektől függ. A virágokat is ő hozta. Csodás volt minden.

Videóst nem írtál, nekünk a Csigavideo volt. Nem is írok semmit csak nézd meg a videókat ha érdekel ☺

2016. nov. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A polgári esküvőnk a Rácz tanyán volt Orfűn. 11.000 Ft-ért jött ki az anyakönyvvezető. Pécsen sajnos nem tudom.
2016. nov. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

DJ:

- Heszberger Tamás ( [link]

- Jillek Mátyás ( [link]


Dekor:

- Cortona dekoráció ( [link]

- Fleur Team ( [link]


Fotó:

- Bergics Balázs ( [link]

- Deutsch Richárd ( [link]


Film:

- Csigavideó ( [link]

- Babai István ( [link]

2016. nov. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ja és a Perfect Zenekar (már ha a kettő ugyanaz), tényleg jó. ( [link]


Arra figyelj, hogy miközben nem szállsz el pénzben, azért nem is alkudsz meg nagyon. Aki a többiekhez képest nagyon olcsó, annál valahol kompromisszumot kell majd kötnöd és az nem feltétlenül szerencsés.

2016. nov. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

4# igen ugyanazt :)

[link]

2016. nov. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, most látom, hogy már te is belinkelted :)
2016. nov. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Persze tudom,hogy mindennek ára van,szeretném tudni mennyit kell összegyűjtenünk...no meg egy bizonyos összeg felett nem lenne pofám költekezni.

2016. nov. 4. 20:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Fortuna zenekar. Nálunk ők voltak, eszméletlen bulit csináltak. A vendégek még hónapokkal később is emlegették, milyen jó volt a hangulat. Nálunk is inkább retró zenét kértünk, de bármit játszanak, amit szeretnél. Ja, és addig maradtak, amíg volt vendég (6kor kezdtek, és majdnem hajnal 3ig tartott a táncolás), fix 90 ezerért.
2016. nov. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, továbbra is várom az ötleteket!
2016. nov. 8. 08:07
 10/10 anonim ***** válasza:

Kerbolt László - ő zenész, egy hölggyel szokott menni, nagyon jó hangulatot csinálnak, betölti a ceremóniamester szerepét is, ha nincs :) Facebook-on megtalálod.

Fotós. Én Deutsch Ricsi képeiért vagyok odáig meg vissza, sajnos megfizetni nem tudtuk :( de ha belefér nektek, őt nagyon javaslom.

A polgári nekünk 25e ft volt, plusz kellett vinni a pezsgőt.

Dekorost nem tudok mondani, én mindent megcsináltam magunknak, csomó dolgot rendeltem meg ebayről is.

2016. dec. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!