Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen legyen az esküvői csokrom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen legyen az esküvői csokrom?

Figyelt kérdés

Gömb csokrot nem nagyon szeretnék,de a koszorúslányoknak lehet hogy olyan lesz.Tudtok nekem ajánlani??Honlap,kép...stb.Mindent szívesen fogadok!!!

Köszönöm előre is!!!


2010. ápr. 30. 14:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha tudod milyet nem szeretnél akkor lehet azt is tudod miyet szeretnél:)
2010. ápr. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Szerintem ő nagyon szép:

[link]

Sok boldogságot!

2010. ápr. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Az én csokrom ilyen volt (ugyan inkább gömb, mint csepp, de a borostyán megbontja a gömb formát - imádtam):


[link]

2010. ápr. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
Én imádom az eskövőket. Az én csokrom is gömb volt. Nagyon sok halvány rózsaszín rózsa és közötte gyöngyökkel és zölddel. Iszonyú nehéz volt, majd leszakadt a kezem, viszont szép volt és ez kárpótolt. [link]
2010. ápr. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Azt kell először megnézni hogy milyen a ruhátok stílusa,színe,stb,és ahhoz mérten kell a csokrot kiválasztani.Egy virágkötőnek ezt elmondod,ő pedig el fogja mondani,vagy jobb esetben köt néhány próbacsokrot,hogy melyik tetszene.Nekem személy szerint a kisebb méretű,szolid,egyedi kötésű csokrok tetszenek,amik lefelé ívelnek,tehát szerintem se gömb legyen:)
2010. ápr. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
39%
Te is aztán sok fantáziával lettél megáldva. Kérdezd meg inkább anyudat v valami hozzátartozódat, ne idegeneket. :S
2010. ápr. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


nekem személy szerint ezek nagyon tetszenek


itt van néhány oldal is az menyasszonyi csokorválasztásról:

[link] [link] &imgrefurl= [link]

[link] [link] &imgrefurl= [link]


remélem tudtam segíteni ;)

2010. ápr. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Drága 15:08-as!!!Kritizálni ismeretleneket illetlenség.Te inkább ezt kérdezhetted volna meg édesanyádtól.Ha nem tetszik a kérdés ne írj kommentet.Senki nem kíváncsi az ilyen hozzászólásokra.Szerintem.

A többieknek köszönöm az eddigi ötleteket,igazán szépek a csokrok!!:):)

2010. ápr. 30. 15:24
 9/21 anonim válasza:

A csokrot nekem a volt vőlegényem vette a mostani férjem igaz 22 éve.Vele válasszatok nekem piros rozsa félhosszu volt

Gyöny a bánat könnycsepp szimboluma eszedbe ne jusson.

A rozsa a szerelemé KIVÁNOM HOGY BOLDOG LÉGY:Nem a csokron mulik.

2010. ápr. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenem volt, annyi különbséggel, hogy volt valami ezüstös gyöngyös akármi. Gyöngy a sírás jele? Ugyan már ne foglalkozz ezzel.
2010. ápr. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!