Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezüst karikagyűrű gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezüst karikagyűrű gáz?

Figyelt kérdés
Tavasszal lesz az esküvőnk. A gyűrű a nagy dilemma. Egyikőnk sem nagyon hord èkszert, szòval semmikèpp nem akarunk erre sokat költeni, mert nem sok èrtelmèt látjuk. Sárga aranyat nem szeretem, tehát az semmikèpp, a fehèr arany meg drága. Az ezüst karikagyűrűket nèztem, vannak nagyon szèpek, a női gyèmánttal. Kb 45-70 ezer/pár áron. De sok helyen olvasom, hogy nem szokás. Van itt valaki akinek nem arany volt?
2016. dec. 28. 23:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Ha nektek megfelel és tetszik, miért számít hogy mi szokás? Sok boldogságot nektek.
2016. dec. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ez nem szokás kérdése, ami nektek tetszik, olyat vegyetek. Szerintem semmi ciki nincs benne, ha nem aranya a gyűrű.
2016. dec. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Egyre több fiatal kezén látok ezüst jegygyűrűt.

Nekünk is az van, sosem hordok aranyat, nem szeretem.

Akkor főleg semmi értelme a drága aranynak, ha ti is elvétve hordjátok, ünnepnapokon. Nem mindegy, milyen van a széfbe zárva?

2016. dec. 29. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%

"Az ezüst karikagyűrűket nèztem, vannak nagyon szèpek, a női gyèmánttal. Kb 45-70 ezer/pár áron. De sok helyen olvasom, hogy nem szokás"


Manapság házasodni sem szokás, szóval jobb ha sztornózod is, még a végén megszól a többség.

2016. dec. 29. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nekunk is az van

Igaz nem gyemanttal de egyedileg vesett ...

2016. dec. 29. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Elég gáz, de mondhatjátok hogy feherarany. Ugysem tudjak.
2016. dec. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

70ezer Ft-ért már fehéraranyat is kaptok szerintem, annyira azért nem drága - bár meglehet, nem gyémántberakással, nem tudom, az neked mennyire fontos.

Ettől függetlenül nem gáz az ezüst, azért szokták a fehéraranyat javasolni inkább, mert az tartósabb: nem feketedik, nem deformálódik annyira. (Nekem van évek óta hordott ezüstgyűrűm, bizony már teljesen kerek, pedig azért vigyázok rá.)

2016. dec. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem gáznak nem gáz, viszont nem is a legpraktikusabb. Az ezüst nem olyan strapabíró, feketedik, deformálódik. Szóval én akkor már inkább beruháznék fehér aranyra, bár nem tudom amúgy mennyivel drágább, de én adott esetben inkább spórolnék még rá pár hónapot. Vagy ha tényleg nem kell a flanc, akkor gyémánt nélkülit vennék. De ettől persze nem fog senki megszólni ha ezüstöt veszel, igazából külsőre elégge hasonlít is a fehér aranyra.
2016. dec. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy hordani fogjátok e. Az egy dolog, hogy eddig nem hordtatok ékszert. Korábban én sem nagyon hordtam, de az eljegyzési és karikagyűrűt minden nap viselem ezért ezüstöt soha nem választottam volna, mert nem olyan tartós. A miénk fehér arany, nekem sem tetszik a sárga. 100 e volt a kettő.
2016. dec. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg ha nem.hordjatok tokindegy. De ha igen akkot az ezust karcolodik es deformalodik.


Viszont feleseges valamire 300 ezret kolteni pl ha evente egyszer veszitek elo.

2016. dec. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!