Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezüst karikagyűrű gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezüst karikagyűrű gáz?

Figyelt kérdés
Tavasszal lesz az esküvőnk. A gyűrű a nagy dilemma. Egyikőnk sem nagyon hord èkszert, szòval semmikèpp nem akarunk erre sokat költeni, mert nem sok èrtelmèt látjuk. Sárga aranyat nem szeretem, tehát az semmikèpp, a fehèr arany meg drága. Az ezüst karikagyűrűket nèztem, vannak nagyon szèpek, a női gyèmánttal. Kb 45-70 ezer/pár áron. De sok helyen olvasom, hogy nem szokás. Van itt valaki akinek nem arany volt?
2016. dec. 28. 23:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sem a gázsággal van a baj, hanem a tartóssággal. Elég csak egyszer magadon felejteni mondjuk termálfürdőben, és annyi. Meg tényleg deformálódik. Nem tudom mennyi a gyűrűk árfolyama, valaki írta, hogy van 70 ezerért is fehérarany, de számoljunk mondjuk 100-zal, és hogy 40 évig lesztek házasok, akkor a gyűrűk "évi költsége" 2500 forint. Az ilyen tartós dolgokat én mindig így szoktam számolni, csak így van értelme. :)
2016. dec. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünkmayar kézműves ezüst krika gyűrűink vannak 22e volt a pár. Ciki? Nem ciki? Nem érdekel, mi hordjuk, ha valakinek nem tetszik vegyen aranyat nekünk.
2017. jan. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Utolso dehogy ciki ☺ nekunk is csak azert lett arany mert beolvasztattunk minden ekszert amink volt. Koztuk a dedim orokseget ami csak magaban kb 200 ezret ert. Illetve azt nem olvasztottak be csak megvettek. Kulonben nekunk is ezust lett volna.

Annyi hogy lehet nektek par evente el kell vinni majd kikupalni kicsit ☺

2017. jan. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szia! Nenünk is ezüst karikagyűrűink vannak, magyar kézművestől. Imádjuk, senkin se láttunk még lyet :)
2017. júl. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nekünk is az lett, gyönyörű :)
2017. júl. 23. 17:06
 16/16 A kérdező kommentje:
Amúgy a Feil Goldnál csinaltattuk , az eljegyzèsim is onnan van, ezüst gyèmánttal az is, 3.5 èves, de olyan mintha új lenne, hibátlan, pedig kb le se vettem mióta megvan :)
2017. júl. 23. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!