Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki, hogy nem lesz koszorúslány az esküvőmön?

Figyelt kérdés

Négyen voltunk nagy baráti társaságban. Miután összeköltöztünk rá egy évre az egyik barátnőmmel megromlott a kapcsolatom. (nagyon kupis volt, lusta, beleszólt mindenbe, mindent nekünk kellett csinálni) Én összeköltöztem barátommal, ők hárman együtt laknak. Az esküvőmön a másik két lány koszorúslány lesz. Ő viszont nem. Ezt hogyan lehet szépen közölni, hogy ne legyen belőle akkora sértődés? Mert sértődés az tuti, hogy lesz...


Köszi a válaszokat :)



2017. jan. 4. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:

kijelentő mondatot alkalmazva:

Te leszel koszorúslány, csak NEM az én esküvőmön :)

2017. jan. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Az esküvőmön a másik két lány koszorúslány lesz. Ő viszont nem. Ezt hogyan lehet szépen közölni, hogy ne legyen belőle akkora sértődés?"


Ööö... megígérted neki valaha, hogy ő koszorúslány lesz az esküvődön? Mert ha nem, akkor nem értem, miért kellene bármit közölnöd...

2017. jan. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"Sajnos két koszorús lány kell az esküvön ezért sorsot húztam és te nem voltál benne, sajnálom"
2017. jan. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha megromlott a kapcsolatotok, akkor miért kéne koszorúslánynak lennie?
2017. jan. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :)


Az a baj, hogy ő még nem fogta fel vagy nem akarja felfogni, hogy nem vagyunk olyan jóban mint régen és ez okozza a problémát..


Nem ígértem neki semmit, csak ő ezt mondjuk elvárja tőlem szerintem. És ezt azért kell közölni mert együtt lakik a többiekkel és senki nem tud már titkolózni. Voltunk már ruhapróbán meg ilyenek :( utálom ezt a helyzetet, de tudom hogy ki kell állni magam mellett és nem engedni hogy mások nyomására döntsek :/

2017. jan. 5. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!