Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyon rá vagyok pörögve az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rá vagyok pörögve az esküvőre, hogyan nyugodjak le?

Figyelt kérdés

Néha a feladataimról is elvonja a figyelmem, amikor eszembe jut, hogy hamarosan esküvő lesz, és nekilátok tervezgetni, ábrándozni róla, teljesen rápörgök és belelkesülök, közben meg a jelen dolgaim ott maradnak parlagon. És ez csak rosszabb lesz, a lánykéréskor még semmi bajom nem volt, de most már pár hónap, és mindjárt itt a nagy nap, ahogy közeledik az időpont, egyre gyakrabban gondolok rá és egyre többet izgulok rajta (pedig nincs is min izgulni).


Azok, akik hasonlóan lelkesen várták az esküvőt: ti hogyan nyugodtatok le? Nyilván annak, aki ezt közönyös nyugalommal várta, nem volt kihívás, ezért emelem ki, hogy aki szintén így bezsongott, az mégis, milyen módszerekkel terelte a gondolatait?


Köszönöm előre is!


2017. jan. 10. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Nyugi, pár hónap alatt még sok minden történhet. Talán összeszűri a levet valakivel, és nem is lesz esküvő. Na, lenyugodtál? :-)
2017. jan. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudom, mi olyan jó az esküvőben. Megnyertél magadnak egy nagy csecsemőt, akinek moshatsz, főzhetsz, takaríthatsz, meg az anyóspajtást, aki mindenbe bele fpg szólni. Szerintem ez inkább lelombozó
2017. jan. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1: köszi, ez nagyon inspiráló :D


2: milyen szerencse, hogy jól választottam párt, egy önálló, felnőtt embert, akinek nem második anyuci kell, és ráadásul az anyóssal is nagyon jól kijövök, egyáltalán nem szól bele semmibe, csak ha kifejezetten kérjük a véleményét.

2017. jan. 10. 10:17
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
3.: fog az még változni :D
2017. jan. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

#2

Hupikék törpikékből hókuszpók a kedvenced?

2017. jan. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam. Most már ezt a pár hónapot kibírod 😀 sok boldogságot.
2017. jan. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi 2 évre tűztük ki az időpontot eljegyzéskor. Abból most már majdnem másfél eltelt, idén lesz az esküvő. Az elmúlt másfél évben váltakozó időszakaim voltak. Volt, hogy teljesen be voltam zsongva, és másról sem tudtam beszélni, máskor hetekig eszembe se jutott :D Te sem fogsz tudni hónapokig 0-24-ben ezen agyalni, majd csitul megint kicsit :) Nézegess inspirációkat, hallgass esküvői zenéket, éld ki az izgalmadat, ne fogd vissza :)
2017. jan. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!