Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Angliában élek a párommal de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Angliában élek a párommal de otthon lesz az esküvőnk. Itt mindenki baloldalon hordja a karikagyűrűjét, mi viszont Magyarországon jobbon?

Figyelt kérdés
Én szeretném a baloldalon hordani, mert szeretnék beilleszkedni valamennyire ide, mivel itt telepedünk le. Párom viszont tartani akarja a hagyományt és a jobbon hordani. Szerintetek hol hordjuk? Nekem számít ez a dolog, mert attól még magyarnak érzem magam, hogy itt élek, de szeretnék ide is tartozni. Tudom, ez nem a világ legnagyobb problémája de engem érdekelne a véleményetek.

2017. febr. 3. 11:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem totál tökmindegy, az embereket nem érdekli, azt sem veszik észre hogy karikagyűrűt hordasz.
2017. febr. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hordd te a balon, párod a jobbon. Szerintem senki se fogja nézegetni.
2017. febr. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%
Menj dolgozni. Pont senkit nem erdekel semmilyen orszagban, hogy hol es milyen gyurut hordasz.
2017. febr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ott hordd, ahol kenyelmes. En a bal kozepso ujjamon hordok egy gyurut es a jobbon nem is lenne kenyelmes. A gyurusujjamra meg nem talalok gyurut, mert az S nagy, ha van XS az meg mar csak a kisujjamra jo :D De gondolom jegygyurunel nem lenne ilyen gondom, egy bizsut nem fogok igazittatni, mindenesetre a jobb kezemen akkor se hordanek semmilyen gyurut, mert borzaszto zavaro.
2017. febr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha Angliaban elsz tudhatnad hogy ott az emberek magasbol tojnak ra hogy ki mit hogy visel. Legyen ez a legnagyobb problematok.
2017. febr. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2017. febr. 3. 12:04
 7/14 anonim ***** válasza:
Na, az vicces, én balkezes vagyok (a párom is :D), és egyszerűen irritál, ha valami ékszer a jobbomon van.
2017. febr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#7 Engem meg pont azert zavar ha a jobbon van mert jobb kezes vagyok :D
2017. febr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én balon hordom az eljegyzési gyűrűt, jobbon a karikát. Párom viszont a bal kezén hordja mert azon kényelmesebb. A másik kezén vastagabb az ujja.
2017. febr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

egyeseknek milyen rohadt nagy problémáik vannak....

nekem egyik kezemn egy közös karikagyűrű, a másikon egy köves és esküvő után a köves mellé kerül egy másik, hercegnősebb karika, sok kicsi kővel.

Vőlegényemnek van egy eljegyzési gyűrűje és lesz egy házasságkötésre (klasszik férj gyűrű).

Szokatlan? Persze. Érdekel bárkit?

2017. febr. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!