Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit változtatnál utólag az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit változtatnál utólag az esküvődön?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, amit ma már biztosan másként csinálnál, mert nem úgy sült el, ahogy vártad.
2010. máj. 9. 16:35
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
91%
Az időpontján változtatnék. Még mindig nem került volna rá sor :::)))
2010. máj. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
nemet kellett volna mondanom igen helyett...
2010. máj. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
az anyósomat nem kellett volna elhívni...
2010. máj. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Jobban figyeltem volna, hogy ne tudjanak ennyire lehúzni az étteremben.
2010. máj. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
Nem mennék hozzá.
2010. máj. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%
Kevesebbet ittam volna...
2010. máj. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
16:47! Én is ezt akartam írni...:)
2010. máj. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Két hónappal korábban megemlíteném a legjobb barátnőmnek, akit tanúnak kértem fel, hogy legyen szaves megcsináltatni a lejáró személyijét, különben a szertartás előtt öt perccel fog kiderülni, hogy nem lehet a tanúm...


Egyébként semmi mást. Minden más tökéletesen sikerült...

2010. máj. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%
látom milyen sokak "jól" választottak párt xD :D
2010. máj. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Úgy terveztük, hogy délután egytől fogadjuk a vendégeket, akik 2-3 óráig érkeznek majd meg. Lesz svédasztalos ebéd, háromtól lesz a ceremónia és hattól a vacsora. Ehhez képest nagyrészük odaért fél egy körül, nehogy elkéssen. Így volt egy elég hosszú holtidő háromig. Akkor elkezdődött a ceremónia (minden egy helyen volt, nem kellett utazni), négyre vége lett, majd megint holt idő hatig. Csináltunk néhány dolgot: lufieresztés, csokor eldobása, ajándékok átvétele, vendégkönyv közreadása, de így is sok volt az a két óra. Ja, hozzá tartozik, hogy előre kikötöttük, semmiféle idióta játékot nem akarunk, vőféj eleve ki volt zárva, mert úgy gondoltuk, akkor ő lenne az esemény főszereplője, nem mi. Ceremóniamesterünk volt, aki segített a vendégeknek eligazodni, szólt, hogy mikor mi következik, hová menjenek stb. Konklúzió: száz ember mozgósítása, vagy mozgatása egyik helyről a másikra (udvarról az emeletre) nem vesz igénybe olyan sok időt, mint gondoltuk. Ma már úgy csinálnám, hogy 3-tól "ebéd", négytől ceremónia és hattól vacsora.
2010. máj. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!