Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen zene volt az esküvődön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen zene volt az esküvődön?

Figyelt kérdés
Leginkább a mulatós alternatívák érdekelnének. Egyáltalán nem szeretem az ilyen daj-daj zenéket, de állítólag lagziba csak azt illik, másra nem lehet mulatni. Ötlet? Vagy van valami olyan alternatívája a mulatósnak, ami nem ilyen harmonikás Márió, meg hasonló szerencsétlenek lepattant diszkósított borzalmai? Ilyen népdalokkal, meg ilyenek éneklésével nincsen bajom, szeretem én azt is, nem csak a rock stb. zenét, de ezektől a kocsma hangulatú tuc-tuc mulatósoktól rosszul vagyok.
2011. júl. 21. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nálunk sima slágerzenéket játszott a zenekar,retrotól napjainkig,néha 1-1 mulatós.Mindenki nagyon jól érezte magát volt nagy pörgés,senkinek nem hiányzott,h egész este bunyós pityu stílus menjen...
2011. júl. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Az egyik rokon esküvőjén, egy csaj énekelt zenekarral, ilyen Groovehouseos számokat, meg néha mulatósabbat is, de nem volt az a Máriós, tipikus nagyon mulatós hangulata, inkább ilyen fiatalos, nagyon tetszett!!!
2011. júl. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még nem volt esküvőm, de a következőképpen gondolkoznék:

Milyen korú lesz a vendégsereg?

Gondolom vegyes. Általában az esküvőkön a mulatós megy. Ebből is ki lehet válogatni a minőségi hiteles nótákat. És Márió sem rossz, ha megfelelő zene van tőle válogatva. Nagyon tudja szeretni mindenki Fenyő Miklóst. Csavar fel a szőnyeget pl. Eleinte egy kis mulatós , mert az "kötelező" :), aztán mehet a régebbi táncolható zene. Mikor benne van a násznép a táncolásba és kicsit spicces is a banda, nagyon jól tud jönni egy kacsatánc. Én így látom, de lehet, hogy a saját "vágyamat" írtam le.


:D

2011. júl. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én már komolyan gondoltam egy rendes cigányzenekarra is mert az ilyen vigadós zenék tetszenek, hegedű, meg minden, de az ilyen szintis tuc-tuc dolgok nagyon nem. Nem tudom mi legyen.
2011. júl. 21. 18:26
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet Szécsi Pált, Máté Pétert stb. beiktatni lassúra, meg amilyen még van, meg normálisabb, nem savaléromalé zenéket, de ha a zenésznek mondod, tuti tud mutatni olyat:)
2011. júl. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És egy átlagos zenekar tud ilyet? Vagy inkább a rendes hegedű, nagybőgő stb. felállás a ritkább és hozzák a szintit az ilyen esküvős zenekarok?
2011. júl. 21. 22:57
 7/9 anonim ***** válasza:

általában egy szintis szokott lenni, meg egy énekes, de van, hogy egy ember játszik és énekel is.

nézz meg lakodalmas zenekarokat, talán össze tudod úgy rakni, mit is szeretnél!


[link]

őket ismerem, a honlap bal alján van zenelejátszó, tipikus lakodalmasok!:)


remélem, segítettem:)

utolsó válaszoló

2011. júl. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még csak most lesz az esküvőnk ott pedig az egyik ismerősöm zenekara fog zenélni. Saját illetve mulatós, új zenéket. Amint az első hsz is írta, nekünk sem hiányzik, hogy egész este bunyós pityut, meg hasonlót hallgassunk.
2011. júl. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező: egyetértek Veled.

Én csak cigányzenekarral játszatnék népzenét, aztán ha nem tudja rá járni a magyar a magyart, hát szégyelje magát... :))) Ki nem állhatom a tuctucot, persze van hangulata, és az elég a népnek. Pedig mennyivel szebb egy öreges és friss csárdás, vagy egy ugrós... :)))))

Persze nem akarok senkit megsérteni ez csak az én véleményem.

Ja és a mai cigányzenészek általában ezt is azt is játszanak.

2011. aug. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!