Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez lesz a mennyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lesz a mennyasszonyi ruhám! Kicsit elbizonytalanodtam, szerintetek nagyon kivágott?

Figyelt kérdés
[link]

#esküvő #diora
2017. ápr. 1. 21:15
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
En is huszoneves vagyok es siman felvennem. Egyaltalan nem kivagott annyira.
2017. ápr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon kivágott, de nagyon szép :)

Viseld nyugodtan, ha jól áll.

2017. ápr. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
15%

Helyszíntől függ. Templomba biztos nem lett volna képem felvenni egy ilyen ruhát, oda gusztustalan. Ha csak polgári lesz, oda jó. Én azt mérlegelném a helyedben, hogy kik fognak benne látni és nem érezném-e rosszul magam előttük ennyire mély dekoltázzsal. Képzeld el az anyád, az anyósod, a kishúgod, a főnököd meg egy volt tanárodat, és ha egyik gondolattól sem kezdesz feszengeni, akkor hajrá. De tényleg csak a városházára!


Egyébként nagyon szép ruha, nem is átlagos, de nem is túl feltűnő.

2017. ápr. 2. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
65%

#13: Jól megmondtad ennek a feslett nőszemélynek! Templomba gusztustalan!


Kérdező: Nem túl kivágott, teljesen rendben van, ne foglalkozz az agyhalottal! :)

2017. ápr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
69%

Még vállalható, de helyszíntől is függ.

Amúgy neked kell, hogy tetsszen, én nem választanám.

2017. ápr. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon szep ruha!;) Grat!
2017. ápr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem gyönyörü ruha :)
2017. ápr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
82%

Leszóltátok a korábbi válaszolót, de igenis tény, hogy templomi esküvőre (még ennél szolidabb vállatlan ruhához is!) illendő a boleró vagy a vállra terített kendő.

Ettől függetlenül gyönyörű a ruha, és nyilván nem kell másikat választani a templomi esküvő kedvéért, de a kiegészítőben gondolkodni kell. Legalábbis illendő.

(Még hétköznapon turistaként sem mész be pl. a templomba forrónaciban és vállatlan topban, a legtöbb helyen ki is van írva valamilyen formában, hogy illendő ruhában térj csak be.)

2017. ápr. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem túl kivágott. Imádoom ezt a ruhát. :) Megkérdezhetem, hogy mennyibe kerül a kölcsönzése?
2017. ápr. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Nem lesz templomi esküvőnk. Szabadtéren lesz a szertartás és a lagzi is. A kölcsönzés 260 ezer forintba került.
2017. ápr. 3. 14:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!