Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hazudtatok arról mennyi pénzt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtatok arról mennyi pénzt gyűjtöttetek össze az esküvőn?

Figyelt kérdés
55 fővel volt esküvőnk 600 ezer forint gyűlt össze. Később ugyanaz a rokonság gyűlt össze másik esküvőre és akkor közel 1.5 millió ugyanannyi fővel. Hazudtak vagy megeshet? Nekem tök szarul esik, hogy ugyanaz a rokonság és ők ennyivel több pénzt kaptak. Annyi hogy ott volt mennasszonyi tánc, nálunk meg nem. Ennyit számítana? Párom mondja hogy ne foglalkozzak velük, de azért ez ritka igazságtalan a részükről, ha tényleg így volt. Ráadául mindenki tudta,, hogy babát várunk, akkor nem illet volna nekünk többet adni??

#hazugság #esküvő #pénz #mennyasszonyi tánc
2015. jún. 14. 15:48
1 2
 1/14 Mumusan ***** válasza:
98%
Ez egy nagyon irigy felfogás. Eszembe sem jutna ilyenen mérgelődni.
2015. jún. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz a rokonság??? Tehát a házastárs részéről senki nem jött egyik esetben sem?
2015. jún. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

Kis esküvő, fél millió. Ebből le jön a ruha stb, aztán maradt kétszáz.

De a vicc az hogy férjem apja hitelt vett fel a sógorom esküvőjére, ott adott félmilliót. Nekünk semennyit.

Anyósom azóta is lóg anyuméknak 10.000rel, mert megbeszélték, hogy felesbe állják a piát. Végül én fizettem, hogy meglegyen a békesség.

Sógornak kétszázat adott.

Én úgy vagyok vele, hogy őket minősíti, hogy ekkora különbséget tesznek a fiaik közt.

(én tudom, hogy a férjem a jobb ember :D)

A vicc, hogy a sógorék kevesebb mint egy év után szétköltöztek...

2015. jún. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdés nem irigység. Vagyok olyan helyzetben, hogy anyagilag ugyan teljesen mindegy lenne, hogy 0,6 vagy 1,5, de a különbségtétel maga nekem is rosszul esne. Jóindulató feltételezés, hogy a másik pár nyilvánvalóan jobban rászorul.


Azt viszont nehezen tudom elképzelni, hogy ugyanaz lenne a rokonság két esküvőn. Két ikerpár esküdött egymás után?

2015. jún. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Énsem értem hogy lehet ugyanaz a rokonság a menyasszony és a vőlegény részéről is. Meglehetősen ritka és fura ha mondjuk a tesód házasodott a sógoroddal.


Szerintem nem lenne okuk hazudni. Miért tennék? Egyszerűen olyan világot élünk, amikor egyik hónapban jobban megy, másikban rosszabban. Lehet ti pont olyan időszakot fogtatok ki, amikor a családnak kevésbé ment jól, esetleg másnak is volt akkortájt esküvője, ballagása, stb., amire szintén költenie kellett a családnak.

2015. jún. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennyit számít a menyasszonyi tánc? Igen, bizony ennyit. 55 főnél lehet számolni azzal, hogy legalább 20 ezret adnak fejenként a férfiak és akkor már félmillió körül járunk. Aztán nem mindenki fukarkodik, szóval ha nem is jött volna össze másfél, de szerintem legalább közel annyi.
2015. jún. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha a fele rokonság ugyanaz is volt, akkor sem a teljes... Ezt én sem értem.
2015. jún. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nekem csak testvéreim voltak és még pár rokon, barát kb max 15 fő. Ezen meg a vőlegénynek voltak kb ugyanennyien és a nagytöbbséget az a rokonság tette ki ami ugyanaz férjemnél és testvérénél. Am köszönöm a válaszokat. Igen ,lehetséges , hogy írigy vagyok, de úgy érzem akkor se kéne két testvér között ekkora különbséget tenni. De már lassan megszokom ezt a helyzetet. De azért mindenki egy másodpercre képzelje csak magát a helyembe...
2015. jún. 14. 16:40
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál, hogy a férjed testvérének a rokonsága volt "bőkezűbb"? Mert így könnyen kijöhet a különbség... Nálunk például az én családom sokszorosát adta, mint a férjem családja, pedig utóbbiak voltak többen az esküvőn.
2015. jún. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet, hogy ott a másik fél volt jóval bőkezűbb, igen. Fölösleges ezen gondolkodnod szerintem. Nem hiszem, hogy ez tudatosan ellenetek szólna.


Ha magunkból indulok ki, nálunk a párom családja volt jóval bőkezűbb, de azért az én családom is elég rendesen odatette magát. A sógornőmék valószínűleg azért kaptak valamennyivel kevesebb pénzt, mert a férje családjában a legtöbben nehéz körülmények között élnek. Ő az egyetlen, aki vitte valamire.

Megjegyzem nálunk is tőlem voltak kevesebben és a sógornőméknél is a párjától voltak kevesebben, szóval szinte tuti, hogy ez döntött.


Ne rágódj ezen, tök fölösleges! Egészen biztosan nem akart senki semmi rosszat!

2015. jún. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!