Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvővel kapcsolatos aggodalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvővel kapcsolatos aggodalmak!?! ( elvált szülők, nagyszülők )

Figyelt kérdés

Bár még bő egy év van addig ( 2018 nyarán szeretnénk tartani az esküvőnket, kb 80fő) , aggályaim vannak azzal kapcsolatban , hogy az én szüleim már 10éve elváltak , mindkét félnek van új kapcsolata , bár rosszba nincsenen senki senkivel és feszültség sem lesz szerintem . A történet másik része hogy a nagyszüleim is szét mentek 1éve a papàm elég nehéz viselni a dolgot az már kellemetlenebb lesz szerintem.

Fő aggodalmam az ültetéssel kapcsolatos !

Szerintetek , hogyan lenne a legjobb az ültetés ? ( főasztalnál ?) . Esetleg egyéb tanácsok ezzel kapcsolatban ?



2017. ápr. 3. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Minnel tavolabb a elvaltakat egymastol ...
2017. ápr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De a szülőket a fő asztalhoz szeretnénk ültetni , mármint párom( mellette a szülei (ők együtt vannak ) , testvére ( aki a tanúja lesz )) de az én oldalamon ?
2017. ápr. 3. 23:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Nalunk hasonlo voltva helyzet. Ferjem szulei elvaltak. A masodik feleseg joban van az anyosommal, es o is meg lett hivva az eskuvore. Viszont az eskuvo elott aposom a masodik feleseget is kidobta, es ok nem is beszelnek egymassal.


Mi ugy oldottuk meg, hogy egy asztalnal ultek ugyan, de nem egymas mellett / egymassal szemben, hanem tisztes tavolsagra.


A ferjem feltestverenek is nemreg volt az eskuvoje, ott viszont a csaladnak tobb tagja is van aki ilyen-olyan okok miatt nem beszel egymassal. Naluk peldaul nem volt csaladi asztal. Hanem kis kor alaku asztalok voltak, a hazasparnak volt egy a tanukkal, a tobbiek pedig szetszorva, akik ismertek egymast es joban voltak azok ultek altalaban egyutt. Es ott sem volt problema.

2017. ápr. 4. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a szüleimet csak oda ültetném a főastalhoz, hiszen ők neveltek fel, azt a félórás kaját kibírják a párjuk nélkül.


A nagyszülőket meg a terem két végébe... komolyan, minél távolabb.


Nekem anya meghalt apa együtt él egy nővel már 10+ éve, de kizárt, hogy az a pitsa a főasztalhoz üljön. Lesz sértődés, de nem, épp eleget bántott, míg velük laktam. Bár, azt sem tartom kizártnak, hogy nem jön el az esküvőre - én lennék a legboldogabb :D

2017. ápr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Valószínűleg a szüleimmel es a párjaikkal meg tudom beszélni :) talán ugy lenne a legjobb hogy a testvérem azaz a tanum ülne mellettem aztan a màsik testvérem ( anyu es a párja közös gyereke ) anya , anya pàrja , apa , apa párja es a végére az ő fia .

A nagyszüleimmel kapcsolatban nemtudom talán meg lesznek egymás mellett megis csak 40evig házasok voltak !

Sajnos elég kusza és nagy családom van , de igy szeretem őket 😀

2017. ápr. 4. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!