Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti megtartanatok az esküvőt 6...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megtartanatok az esküvőt 6 hónapos terhesen?

Figyelt kérdés
Mar van egy 1,5 éves kislanyunk, az esküvőt mar régóta terveztük, már a dátum is megvan, elkezdünk szervezni, de közben kiderült , hogy jön a kistesó. Mit tennétek a helyemben?

2017. ápr. 4. 13:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%
Kizart dolog. Nem a terhes hasamat akarnam nezegetni az eskuvoi fotokon kesobb. En eltolnam a szules utanra.
2017. ápr. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
Miért minket kérdezel? :) Te és a párod szeretnétek? Ha igen, akkor naná :) Ilyenben semmi értelme más véleményét kérni, manapság meg senki nem szüzen házasodik, nem kell az illúzió :D
2017. ápr. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Én megtartanám terhesen, mint utána bizonytalan ideig várjam hogy mikor nyerem vissza az alakom végre.
2017. ápr. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad, milyen jellegű esküvőről lenne szó. Ha két tanús, akkor nyilván semmi akadálya nem lenne, de ha hajnalig tartó mulatozást szeretnétek, akkor azért megfontolandó, hiszen nem tudhatod előre, hogy milyen lesz a terhességed, hogy fogod viselni, mennyi energiád lesz, nem leszel-e veszélyeztetett, stb. Minden terhesség más, úgyhogy erre nem lehet előre felkészülni.
2017. ápr. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem.

Ha első gyerek lenne, akkor azt mondanám, hogy megtartanám, hogy házasságba szülessen, mert nekem ez fontos. De mivel már van egy gyerek, akkor mindegy, hogy most legyen esküvő vagy később.

2017. ápr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
En nem.De az en vagyok...
2017. ápr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%

Ez több függvény kérdées:


- Te mennyire érzed magad fittnek hozzá?

- Akarod-e úgymond nézegetni magad, mint kismama a fotóidon később?

- Egészségügyileg minden oké?


Az én sógornőm simán megtartotta 6 hónapos terhesen, szerintem szép menyasszony volt, és a gyerkőc még szebbé tette :)

2017. ápr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Templomi esküvő lenne, utánna kerti party nálunk otthon a kertben 30 vendéggel
2017. ápr. 4. 14:18
 9/21 anonim ***** válasza:
84%
Templomban nagy hassal? Röhej.
2017. ápr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom le fognak pontozni, de én addig nem vállaltam gyereket, amíg nem volt esküvő. Nem is volt a tiédhez hasonló problémám.
2017. ápr. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!