Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyok, nektek h esik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyok, nektek h esik, ha valaki, akire nagyon számítottatok, lemondja az esküvőtöket?

Figyelt kérdés
Olyan kifogással, h nem fér bele neki az idejébe.szerintem ha nagyon akarta volna, meg tudta volna oldani, már nagyon régóta tudta a dátumot. Van egy gyereke és 3 óra autó útra lakik.
2017. ápr. 8. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én belekalkuláltam, hogy lesz akinek közbejön valami, szóval nem hisztiznék. Nyilván somorú leszek, de megértem, hogy nem lehet mindent otthagyni/eldobni. Ez mégis csak egy "átlag" nap a többi ember szemében.
2017. ápr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen indokkal mondja le valaki, akkor valószínűleg nem vagy olyan fontos neki, mint gondoltad. Én nem tartanék haragot de biztos nem is keresném az illetőt, illetve nem ápolnék ezentúl szoros kapcsolatot vele.
2017. ápr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Theressita ***** válasza:

Az én esküvőmre sem jött el minden meghívott. Indokolták ezzel-azzal, de van egy olyan érzésem, hogy csak ürügy volt (ráadásul már régen megkapták a meghívót, amikor tanúja voltam, hogy egy rendezvény megszervezésére kérték fel az illetőt, megkérdezték megfelelne-e az a bizonyos dátum - persze az esküvő napja - ő meg nagy lelkesen, hogy peeersze... én csak csendben néztem rá...s később persze nem jött, mert felkérték a szervezésre) Amikor megtudtam, csalódott voltam. Kb. 1-2 napig szomorkodtam miatta, kissé le is voltam törve.


Utána már csak azokkal foglalkoztam, kik örömmel jöttek :-) Nem ronthattam el búslakodással az esküvőnket. A nagy napon egyébként eszembe sem jutott, hogy nincsenek ott.



Amúgy jóban maradtunk, nem haragszom rájuk... annak tudtam be, hogy ők nem tartják olyan közeli ismerősnek magukat. Ne szomorkodj! Talán így lesz jó.

2017. ápr. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én már házas vagyok, de ha nem baj válaszolok.


Az én esküvőmre sem jött el mindenki akire számítottam. Akkor nagyon rosszul esett, de úgy voltam vele, hogy az esküvőmön nem fogok szomorkodni csak azért sem. Utólag már nem bánom. Nem érdemelték meg a meghívást sem. 3 olyan ember nem jött akik 10+ éve elvileg a legjobb barátaim voltak. Na náluk átlátszóbb kifogásokat kevesen találnak ki szerintem.


1. Nincs mit felvennie (nem volt puccparádé esküvő, direkt mondtam neki, hogy az se érdekel ha farmerban jön , amúgy volt aki abban jött, nem izgatott se minket se a vendégeket) 1 hónappal az esküvő előtt mondta le a részvételt.

2. Nincs pénze ajándékra (ugyanazon okokból mint az első, és elvből is mindenkinek mondtuk, hogy ne hozzanak ajándékot. (megkérdezte szinte mindenki mit kérünk))Az esküvő előtti este, fb-re böfögött egy üzenetet, addig végig úgy volt, hogy eljön. Csak utólag olvastam el, mert nem voltunk otthon, csak az esküvőn szembesültem vele, hogy nem jön.

3. Másnap volt a szülinapi bulija, és ezért nem ért rá :D Ő kb 1 héttel előtte mondta le a részvételt.


Nem tartom már velük a kapcsolatot. Akkor ott leszerepeltek nálam. Szerintem ennek a vendégnek nem vagy elég fontos, ahogy én sem voltam az a régi "barátaimnak".

2017. ápr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem volt rá pénze (üzemanyag, ruha, ajándék) és ciki lett volna ezt mondani. Hiába mondják, hogy nem az ajándék a lényeg, csak gyere el, de nagyon rosszúl érezném magam ha nem tudok mit adni és tisztességesen felöltözni.
2017. máj. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!