Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kérlek adjatok ötletet, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek adjatok ötletet, akik lánybúcsúra emlékkönyvet vettek, miket írtatok bele?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnő, gondoltam bele pár vicces sztori részletet, 1-2 idézetet a barátságról....

Így jó?


2010. máj. 13. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Én tennék bele néhány közös képet is.
2010. máj. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én megkértem a lánybúcsúra meghívottakat, hogy egy-egy verssel, idézettel jőjjenek, amit útravalóul szánnak. Nagyon szupi lett.
2010. máj. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

szia.

tökéletesen jó ha bele írod a vicces sztorikat,az emlékeket

a bulikat,és még a legcikisebb élményeket amin már csak nevet egy jót az ember.A végére egy szép versikét amiben sok boldogságot és örömökben gazdag sok-sok évet kívánsz.

szerintem biztos meghatódik rajta barátnőd!

sok sikert kívánok!

2010. máj. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És volt benne egy teszt, hogy a menyasszony mennyire ismeri a vőlegényt (előtte a vőlegényt kifaggattuk), meg egyéb feladatok, fotók.
2010. máj. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én képeket tennék bele (nekünk parafatábla formátum volt) és alá valami személyes félmondat, sztori, az idézet szerintem sablonos, a menyasszony jobban derül a közös sztorikon
2010. máj. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!