Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ízű volt az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ízű volt az esküvői tortátok? Vajon az enyém ízlene a vendégeknek?

Figyelt kérdés

Puncs tortára gondoltam, majd felhozom a páromnak is, mert neki igazából mindegy, őt már a húsok izgatják :D

Szerintetek mennyire népszerű a puncs a vendégek körében?



2017. ápr. 28. 18:50
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Jo en is hallottam rola, hogy a sutemenyek keszitese soran megmaradt piskotat hasznaljak fel (nem megragott okadek maszadekot, perszr ha az ember nem disznóólból hozatja a sutemenyt)
2017. ápr. 29. 19:10
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
#10 Most lehet, hogy meglepődsz, lehet, hogy nem, de a "mindenki kedvence" kókuszgolyó is sütiszél újrahasznosítva.
2017. ápr. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
3 ízű volt. Trüffel (narancsos csoki), barackos túró és joghurtos eper. Gondolván arra, hogy amikor mindenki tele van étellel jobban esik a könnyed, gyümölcsös torta. Nagyon finom volt egyébként mind.
2017. ápr. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 szintes volt, ezek voltak az ízek: Alul dobostorta, középen Eszterházy, felül pedig gyümölcsös-túrós. Hátha megtetszik nektek valamelyik :)
2017. ápr. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
50%
Én biztos nem ennék a tortátokból, nem szeretem a puncsot.
2017. máj. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
nekünk alul a legnagyobb kirsh volt, ezt nagyon sokan szeretik. középen barackos túró, felül pedig klasszik csoki
2017. máj. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Dió, kókusz, feketeerdő, meg barackos-túrós. :)
2017. máj. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
De én szeretem a puncsot is. :D De azért szerintem minimum 2 ízű legyen. :)
2017. máj. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a puncs nem túl népszerű, de én baromira örülnék neki, mert imádom :D. Igazából mindenkinek nem lehet a kedvére tenni... szóval azt ajánlom, legyen emeletes / többízű. Lehet emellé még vmi krémes és vmi csokis alapú, hogy legyen választék.
2017. máj. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt egy klasszikus esküvői tortánk, hanem az én anyukám sütött kétfélét és a férjem anyukája is. Egyik csokis volt, a másik oroszkrém, a harmadik feketeerdő, a negyedik pedig citromos-diós. Így mindenki találhatott olyat, ami tetszett neki. Egyébként ha a puncs a kedvenced, akkor legyen olyan, én is az én kedvenceimet kértem anyukámtól :)
2017. máj. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!