Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esztergomi bazilikában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esztergomi bazilikában lehet esküdni?

Figyelt kérdés
Illetve arra lennék kíváncsi, hogy ez nagyjából mennyibe kerül. Köszönöm szépen a válaszokat!
2017. máj. 7. 01:22
 1/8 anonim ***** válasza:

igen

hívd fel a plébániát

2017. máj. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ennyit találtam:

[link]


Itt van link a nyomtatványhoz. e-mailben beküldöd, és ajánlatot kérsz

2017. máj. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet.

Árat nem tudok, szerintem már nem azok az árak vannak, mint egy évtizede. De nem hiszem, hogy 6 számjegyű összegre kéne készülnöd.

2017. máj. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Helyes aki nem aktiv hivo ne hasznalja ingyen diszletnek a templomot.
2017. máj. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, de árat sajnos én sem tudok.
2017. máj. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia, lehet, hogy ez picit segítség. Esküdni természetesen lehet, szerintem szinte minden templomban. Én még olyat nem hallottam, hogy valahol ne lehetne, bár biztos, hogy van olyan is.. Mi 50 ezret fizettünk, de "aktív hívők" vagyunk, tehát ismerjük jól a papot, a templomot, járunk misére, többnyire mindig oda. Hallottam már olyan esetről, hogy valakinek templom esküvőt csak úgy tartottak, hogy visszamenőleg kifizetett ezt-azt (egyházi adók, stb), de nem tudom, hogy ebből mennyi igaz, és, hogy mennyit fizetett. Nyugodtan menjetek be érdeklődni, segítőkészek lesznek. Arra figyelj, hogy esküvő előtt közel egy évvel már fullon vannak, nagyon sok esküvő van ott.
2017. máj. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaj és egy további lényeges infó: Nem díszíthetsz semmit.
2017. máj. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. máj. 31. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!