Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Férfiak, ti hogy "éltétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti hogy "éltétek túl" az esküvőt?

Figyelt kérdés

Imádon a párom, és alig várom, hogy a férjem legyen. Tényleg. Viszont minél közelebb érünk a "nagy naphoz", annál inkább a hideg ráz már a gondolatától is... a felhajtás, a rengeteg ember, a fotózkodás, az, hogy mindenki minket (sőt, leginkább gondolom engem) bámul majd, az egész műsorosdi a nyitótánctól kezdve a jegyes/házas/mittudoménmilyen fotózáson át a nyálas versekig/köszöntőkig...

Ahhoz képest, hogy állítólag ez az én naaagy napom, kb. 80%-a kompromisszum (mármint részemről) párom felé, szülők felé, rokonok felé.

Legszívesebben két tanúval csinálnám az egészet, de hát "olyan nincs"...

Olthattok is nyugodtan, ha az a jogos, de én inkább tippekre/tanácsokra/élményekre/tapasztalatokra lennék kíváncsi, ami segíthet túlélni egy egyébként számomra is fontos szertartás körül csapott parádét...


2017. máj. 19. 20:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én pont úgy, ahogy leírtad... az eskűvői nap az enyém és a páromé. Le van szarva, hogy a meghívottaknak tetszik vagy sem. Adunk egy keretet a dolognak, ami nekünk a legjobb, és aki ezen belül jól akarja érezni mgát, az eljön. Ennyi.


Sajna ti már nem tudjátok nagyon átszervezni, úgy érzékelem az írásodból. Valamit érdemes lenne mégis tenni annak érdekében, hogy ez a ti napotok legyen! :)

2017. máj. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férjem így állt volna hozzá a lagzinkhoz, akkor nem erőltettem volna. Komolyan nem értem miért ragaszkodtok ehhez ebben a formában. Eddig úgy gondoltam, hogy mi sem nagyon szeretünk szerepelni, de valahogy a nagy nappal kapcsolatban ez sosem zavart minket. Mi marhára élveztük az egészet. A fotózás vicces volt egyáltalán nem izgultunk. A jegyesfotózáson rájöttünk, hogy ez egész jó móka. A szertartás rövid volt, közhelyektől mentes. Utána mindeki gratulált, beszéd nem volt. Ettünk egy jó és buliztunk hajnalig. Mindketten élveztük ez látszott. Életem egyik legjobb napja volt. Nem tudom mennyire viszojogsz, de próbáld meg azért élvezni. Sok boldogságot.
2017. máj. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12# mármint a felhajtás részét nem erőltettem volna. Azért nyilván hozzámentem volna.
2017. máj. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem értem az ilyen esküvőket. Tegnap pont megfordultam ilyenen. Két hete kérdeztük a párt a "titkokról". Mi lesz a fő szín, mi lesz a kaja, lesz-e ültetés. Semmit nem tudtak, még a zenészt is anyósék keresték fel és foglalták le, olyan is volt az egész...

Gyerekkori barátunk anyósa és apósa, illetve a pereputty egy része marha jól érezte magát. A fiatalokról, barátokról, haverokról és talán magáról a párról ez már nem mondható el. Zavarban voltak, a vőfély nem tudta milyen idősávban milyen programot kéne bonyolítani, egészen fejetlennek tűnt az egész és ez látszólag rányomta a pár hangulatára is a bélyegét. Persze nem ez a lényeg, nem akadunk fenn dolgokon, de erős tanulság volt a mi jövő nyári esküvőnkre nézve, hogy mit nem szabad csinálni!

Nincs olyan, hogy anyósék miatt, vagy hogy azért választjuk ezt, vagy azt, mert a szülőknek jobban tetszik. Tükrözzön minket az esküvő és érezzük magunkat jól! Ezen felül pedig ekkora tömeg "mozgatásakor" igen is nagyon fontos a vőfély és a jó időbeosztás. Én még sosem voltam ennyire szervezetlen lagziban.


Nekem gyerekkori álmom egy 80-100 fős lagzi. Ebbe pont azok férnek bele, akik fontosak a számunkra. Ennek ellenére irtózom és előre félek a gondolattól, mert az a típus vagyok, aki egy idegen esküvőjét is végig bőgi. A sajátomat is végig fogom és nem akarom, hogy ezt mindenki végignézze... Nem akarok hatalmas vörös szemekkel, elfolyt sminkkel a figyelem középpontjában lenni. Ha erre gondolok, akkor inkább két tanúval esküdnék és csak a bulira hívnék meg mindenkit, de pl. ebben az esetben tudom, hogy baromi nagy sértődések lennének és ebben az egyben, emiatt vagyok hajlandó engedni.

2017. máj. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Mintha csak én írtam volna 😐Októberben lesz az esküvőnk,ugyan ezekkel a macerákkal....
2017. máj. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!