Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek mi a fontos az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fruzsko kérdése:

Kinek mi a fontos az esküvői meghívó kiválasztásánál?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy milyen típusú meghívókat részesítetek előnyben? A divatosabbakat nézitek meg vagy inkább, amelyik megtetszik? Vagy saját elképzelés alapján? Vagy inkább az számít, hogy legyen kinézetben hozzá illő ültető és menükártya?

2017. jún. 6. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem akartam "hagyományos" meghívót, az nem illik ránk, sem az esküvőnkre. Kerti bulis lagzit csinálunk, nem a hagyományos lagzi lesz.

Egyedi elképzelésem nem volt, így addig keresgéltem, még meg nem találtam a nekünk tetszőt :)

A trend nálunk nem játszott szerepet. Csak a mi stílusunkat néztem.

2017. jún. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a saját ízlésem volt a fontos, hogy nekem tetsszen, és drága se legyen. Így megvettem az alapanyagokat, és megcsináltam minden apró részletét én magam :) Sosem csináltam még ilyet, nem is vagyok egy kreatív ember, és kézügyességem sincs, de nagyon jól sikerültek szerintem :)
2017. jún. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt fontosnak tartjátok, hogy ahonnan rendelitek a meghívót, ott mások írtak-e véleményt? Vagy egy oldal megbízhatósága nektek miben mutatkozik meg? Fontosak az apró részletek? (pl legyen szép, igényes a holnap, vagy mindent megtaláljak egy helyen rajta,stb.) Nyugodtan fejtsétek ki a gondolataitokat, mert igazából ötletekre vagyok kíváncsi, közvéleményre.
2017. jún. 6. 11:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyikünkre se jellemző a túlcsicsázott elegancia (mondjuk a letisztult se...), plusz az esküvő is lazább volt, ezért mi egy játékos meghívót választottunk. Nálunk a fő szempont az volt, hogy ne legyen nagyon drága és legyen expressz kiszállítás (mert viszonylag későn kezdtünk el vele foglalkozni), a honlappal és véleményekkel nem nagyon foglalkoztunk. Jól döntöttünk, mivel felvették velünk a kapcsolatot és kiderült, hogy apróbb változtatásokat javasolhatunk, így az összes szíves mintát rajta lecseréltettük virágosra. :)
2017. jún. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Saját készítésű volt, és amiket kaptunk, azok is (talán egy kivétellel).
2017. jún. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Olyat csináltattunk, amilyen nekünk tetszett. Megmondtuk mi legyen rajta, milyen minta legyen, milyen szín legyen. Nem akartunk tucatárut.
2017. jún. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amelyik tetszik, ami tükröz minket és megfizethető.
2017. jún. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van egy bizonyos szimbólum, amit szeretnénk rá, egyébként letisztult, egyszerű legyen és informatív. És olcsó, mert egyébként piszok drágák.
2017. jún. 7. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Tehát akkor mindenki nagyjából, egy-két kivétellel azokat részesíti előnyben, amelyek egyediek, ötletesek és tükrözik a kapcsolatunkat, önmagunkat. Bár, ha belegondolunk, mindenki talál olyat a sablonosak közül is, amiben meglátja önmagát vagy önmagukat. Köszönöm még egyszer a válaszokat!
2017. jún. 7. 08:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi sablonok között nem találtam hozzánk illőt. Arra is figyeltünk, hogy a szövege is tükrözze az egyéniségünket + színben harmonizáljon az esküvőnkkel.
2017. jún. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!