Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre vendégként egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre vendégként egy földig érő szürke szatén nyári ruha sok?

Figyelt kérdés
Néha mindig meglepődöm, hogy egyesek egy sima miniruhában elmennek, vagy valami teljesen hétköznapi szerelésben egy esküvőre. Szoktak maxi ruhákban járni esküvőre, vagy ez már nagyon koszorúslányos?
2017. jún. 14. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem, biztos nagyon csinos leszel! :)
2017. jún. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
En nyaron szinte allandoan maxi ruhat hordok, szoval eskuvore is azt vennek - valami csinosabb darabot. Imadom oket. Nem mutogatod benne a seggedet, melledet, de megis csinos :D.
2017. jún. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Teljesen jó. Igen én is meglepődöm, amikor diszkóba való ruhában jelennek meg elegánsabb esküvőn. Még egy kerti parti jellegű esküvőre talán el is menne.


Az a baj, hogy manapság nem tanítják sehol a dresszkódot.

2017. jún. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%

Én is térd fölé érőben mentem, hát maxit vegyen, akiek két anyja van ilyen melegben.


Mellem nem volt kinn, szolid smink, de egy spagettipántos, sötétszürke alapon ezüstszürke mintás ruhába nem köthet bele senki.

2017. jún. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem sok, de ha nem vagy benne biztos, egyszerűen kérdezd meg az ifjú párt :)
2017. jún. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19%

Mit kell nullára pontoni? Mert nem akarok halálra sülni maxiban a 40 fokban?!


Mellesleg minden! nő térd fölé érőben volt, még az örömszülők is...

2017. jún. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azert pontoztak le (bar, nem ertem, mert ez nem hasznossaghoz tartozik a valaszod szempontjabol), mert butasag azt mondani, hogy maxiruhaban megsul az ember. Pont hogy akkor lesz meleged, ha minel tobb feluletet szabadon hagysz. Sokkal kevesbe lesz meleged, ha egy egesz testet elfedo szellos anyagu, vilagos ruhaban mesz valahova nyaron, mintha egy terd fole ero ruhat veszel fel. Nem veletlen alakultak ugy ahogy pl. a regebbi arab viseletek (meg meg egy csomo mas melegebb eghajlatu nep ruhazata) sem.
2017. jún. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én esküvőre vagyok hivatalos vendégként. Most varratom a ruhát: hosszú, A-vonalú szoknya, alsószoknyával, hogy adjon tartást a szoknyának. Én már nem szívesen mutogatom a térdem. Harisnyát nem fogok alá venni, és nagyon kényelmes, szellős anyag. Nem lesz melegem benne...
2017. jún. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!