Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy barátnőm a Balatonon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy barátnőm a Balatonon szeretné tartani az esküvőjét. Tudnátok nekem ajánljani helyszíneket?

Figyelt kérdés
Olyat szeretne ami nem horror áron van. 30'főröl lenne szó nagyjából. Balaton az ami tetszene neki leginkább de lehet mas to parti helyszíneket is meg nézne. Egy napra kene szallas Es az étel is a helyszínen lenne jo ha meg lenne oldva. Köszönöm a segitsegeket elore is!

2017. júl. 31. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy jacht. Vagy valami féle hajó. Több dolgot nem tudok emi a Balatonon van és elfér benne 30 fő.
2017. júl. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Olyan hotel is jo ami a tud biztosítani helyszínt a Balaton parton!:)
2017. júl. 31. 20:21
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Óbester Panzió Badacsonyban! Egy csoda és nem is horror az ára! Ott tartottuk volna, de mi nem fértünk be 50+ fővel! :)
2017. júl. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszt! Nezem is :)
2017. júl. 31. 21:01
 5/9 anonim ***** válasza:
42%

Olyat szeretne ami nem horror áron van, de azért engedjék be a kis létszámú esküvőjét egy olyan helyre ami azért legyen inkább menő és amit simán kiadnak tripla akkora esküvőre is. Aztán ha drágállja, akkor horror ár, meg lehúzás, meg, hogy képzelik. Gratulálok!


Tudtok esetleg valami luxusautót nem horror áron? :P

15-20e Ft/fő áron egyébként (ami messze nem horror) simán találhattok korrekt helyeket, nézzetek körbe más szolgáltatók (fotósok, filmesek, szervezők, esetleg DJ-k weboldalain, sokan odaírják, hogy hol dolgoztak az adott esküvőn, jó kiindulási pont lehet).

2017. aug. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem az a cél hogy "menő" legyen. Balaton parton szeretne esküdni mert romantikus Es szep.. Es nem volt senki felháborodva ami nem tetszik árba megköszönjük Es nem ott lesz.
2017. aug. 1. 12:45
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
Akkor miért a "horror ár" kifejezés? Ez sértő, degradáló ráadásul teljesen értelmetlen, mert mindenkinek más az anyagi kerete, tehát ezzel nem mondasz semmit. Mármint azon kívül, hogy "kurv4drágamindenafeleissok". Írd, hogy X vagy Y összeg a keret, ezen belül keresel és sokkal könnyebben fogsz találni, ráadásul nem is lesz bántó.
2017. aug. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerintem egyáltalán nem degradáló. Arra céloztam ezzel hogy nyilván nem valami luxus hotelban szeretne tartani es hogy olyanokat ne küldjenek. Borzasztó hogy van aki ilyenen képes fenn akadni 😃😃😃
2017. aug. 1. 15:53
 9/9 anonim ***** válasza:

Mennyire létfontosságú, hogy:

- elegáns legyen a hely?

- rá lehessen látni a tóra? urambocsá közel is legyen hozzá?


Ezeket azért érdemes lenne tudni. Ugyan esküvő jelleggel nem volt dolgom velük, de tudok jó balatoni éttermeket, amik bejöttek és hangulatosak, de mindegyikben van vmi "bibi", leginkább az, hogy nem a parton vannak közvetlenül. Van, ami a hegyen van, van, ami egy kisebb településen inkább beljebb, mint a parton... meg ugye mit takar a "horror ár"... nyilván nem luxushotel, de van, aki mondjuk egy Márga Bisztró jellegű helyet sem tud megfizetni (nekem az lenne az egyik ötletem... nem a legolcsóbb az étel, viszont ha nem esik az eső, rendkívül hangulatos a hely). Plusz a szállás itt nem lenne elintézett, azt külön kellene keresni.


Sztem amúgy szállókban lenne érdemes körülnézni, saját étteremmel, mert akkor a szállást egyben meg lehet oldani. De ugye az nemfeltétlen biztosított, hogy zárt körű legyen, és addig egy vendég se menjen be vacsorázni.

2017. aug. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!