Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van más is, aki csúnyának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is, aki csúnyának látta/érezte magát menyasszonyként?

Figyelt kérdés

Nem vagyok valami szép lány, nem azért, mert kövér lennék, vagy lapos, vagy pattanásos, rossz fogú, szóval nem olyasmi, amin csak akarat/pénz kérdése lenne változtatni.

Igyekeztünk az esküvőre azért, előnyös, visszafogott ruhát választottam, meg volt frizurám, sminkem...De aztán már az első percekben feltűnt, hogy a vendégek azért minden felülmúltak (ha nem lettem volna fehérben, szerintem az anyakönyvezető sem tudta volna, ki a menyasszony). Igyekeztem nem gondolni erre, de láttam a többi lányt, ahogy mosolyogtak,a hogy mozogtak, ahogy viselkedtek, szóval egyszóval ahogy kinéztek, és hát, na.

Tudom, örüljek, hogy találtam olyan embert, aki szeret, de néha szinte már feleslegesnek éreztem magam a saját esküvőmön, nem odavalónak.


2017. aug. 10. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez belülről jövő probléma, és semmi köze a ruhához vagy az esküvőhöz. Egyértelműen önértékelési problémáid vannak. Mit tettél eddig, hogy ezt rendezd magadban?
2017. aug. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jártam pszichológushoz, fél éve hagytam abba, mivel akkoriban sok volt a vizsgám, külön felkészítőkre jártam, és már nem fért bele időbelileg (dolgozom is).

Illetve igyekeztünk előnyös ruhát/hajat/sminket választani, amennyire csak lehetett.

2017. aug. 10. 19:00
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

" de néha szinte már feleslegesnek éreztem magam a saját esküvőmön, nem odavalónak."


Én ugyanezt éreztem, meglepett most, hogy nem vagyok egyedül.


A férjem vidáman cseverészett a tanukkal meg az anyakönvvezetővel én meg álltam ott bénán mint egy karót nyelt szerencsétlenség. Nem vontak be, nem ölelt át, nem karolt vagy volt előzékeny velem. Nagyon rosszulesett.


Sok év után végül kidobtam a fotóinkat is, mert mindig gyomronvágott az emlékezés ha nagyritkán mgnézegettem.

2017. aug. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Az esküvőd már megvolt, úgyhogy ezen nagyon nem változtathatsz már. Nyilván kép nélkül nehéz mit mondani, de valóban vannak vonzóbb és kevésbé vonzó külsejű emberek. Ez van. Fogadd el, hogy te nem egy olyan nő, akit minden második idegen is megnéz kicsit jobban az utcán, de a férjed számára igenis vonzó vagy, hiszen téged választott.
2017. aug. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is így éreztem. Nagyon önbizalomhiányos vagyok, és nem segített sem a smink, sem a szép ruha, ugyanolyan csúnyának láttam magam. Ráadásul jól fel is puffadtam aznapra. Végül nem is volt valami nagy élmény az esküvő - de nem is számít.

Gondolom Neked is vannak fontosabb céljaid a férjhezmenésnél, tehát nem a potenciálisan legboldogabb napod nem sikerült annyira jól, mint remélted. Ha majd életed végén visszanézel, el fog törpülni az egész a többi sikered és boldog pillanatod mellett :)

2017. aug. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen, hogy a saját esküvőtöket sem tudtátok élvezni. Ez olyan szomorú. És nem azért mert ez (lett volna) életetek legszebb napja, de ha így álltok hozzá, akkor szerintem máskor is ugyanezt érzitek, ami nem jó. Én túlsúlyos vagyok, mégis élveztem és szépnek láttam magam. Valamit kezdenetek kéne ezzel a súlyos önbizalomhiánnyal, mert felőrli a kapcsolatot.
2017. aug. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Maximálisan egyetértek a 6-os válaszolóval. Valószínűleg süt rólad, hogy önbizalomhiányos vagy. Szerintem semmi probléma nem volt azzal, ahogy kinézel, egyszerűen csak sugároztad magadból, hogy nem érzed jól magad. Tényleg meg fogja mérgezni az egész életedet az önbizalomhiány, ha nem teszel tudatosan ellene. Én visszamennék a pszichológushoz.
2017. aug. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!