Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy szép esküvői ebéd, ceremón...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szép esküvői ebéd, ceremónia az étterem kertjében kb. mennyibe kerül 2017-ben? És nem gáz, ha nincs buli, csak egy szolid ebéd/vacsi?

Figyelt kérdés
50 főre, alap, ízléses dekorral, és fotós.
2017. aug. 17. 14:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom. Nagyapám meséi, hogy az ő esküvőjén hatan voltak (ő, nagyanyám, 2 tanú, dédapám, dédanyám) és csak egy sima vacsorát ettek és fejenként 2 sört, mert nagypapámnak ennyi pénze volt akkor. El is költötte mind aznap. Persze utána lett több pénze, de akkor épp annyi volt.
2017. aug. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%

Hány közel ugyanolyan kérdést teszel még fel?

Helyszíne és étterme válogatja, szerintem 15/per koponya minimum.

Dekor a legolcsóbb ha házilag csinálod,de a virág Dekor sehogy se két fillér

Fotós 100.000 alatt nem lesz

Az anyakönyvvezető kiszállási díja is változó.

Nem lesz olcsó az esküvő. Pont.

Pénteken ingyenes,2 tanú

Ha van kertetek akkor ebéd/vacsi otthon.

Batyus buli,mindenki hoz valamit

Ital a nagykerből

Zene a laptopról

Fényképeket csinál egy rokon meg az okostelefonosok többsége. Satöbbi.

2017. aug. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%
15/fő egy pár órás valamire, egy sima ebéddel? Ne már. Egy rendes lagzi oké hogy ennyi, de egy ilyen rövid verzió kijön kevesebből. Pláne ha ebéd, akkor akár egy másik lagzi is befér utána az étteremnek.
2017. aug. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen menüt rendelsz és melyik étteremben. Ha nem akarsz lakodalmat, akkor ne tartsatok. Nem gáz.
2017. aug. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%

"Hány közel ugyanolyan kérdést teszel még fel?"


Ezek szerint nemcsak nekem tűnt fel, hogy ebben a kategóriában a tegnapi 15 kérdést valószínűleg egy ember tette fel ahelyett, hogy utánanézett volna az esküvőszervezésnek...


De ha már ennyire fogalmatlan, akkor kiírhatta volna egy kérdésben, hogy összeszedjenek neki mindent lelkes idegenek, és akkor nem kéne minden kérdésnél lamentálni, hogy vajon mit akar a kérdező.

2017. aug. 18. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ti nagyon rátérhettek és nem gyengén van összeeskuvés elméletetek, h egy emberhez kötitek az összes eskuvöi kérdést. :D gondoljátok h augusztus tájékán (v egyáltalán) csak egyvalakit foglalkoztat az eskuvö gondolata? Én is láttam hasonlo kérdéseket sokszor, mégsem írogatok be bunkosagokat. Zavar, nem kell elolvasni. Meg veszekedni sem.
2017. aug. 18. 07:14
 7/14 anonim ***** válasza:
Azok a fotósok akiknek érdemes fizetni a képeiért valahol 150.000 Ft körül kezdődnek egész napos esküvőre vetítve, egy esküvői menü pedig 12e/főnél. Írod, hogy nem egész napos, buli nélküli móka lenne, ezzel viszont az a baj, hogy a legtöbb fotós/helyszín/szolgáltató az egész napos esküvőkre van berendezkedve, így főszezonban pénteken és szombaton nem nagyon vállalnak ilyen esküvőket.
2017. aug. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Köszönöm szépen!!

2017. aug. 18. 09:45
 9/14 anonim ***** válasza:

Jó akkor legyen 10/fő . Ha előétel/leves/főétel/desszert plusz italfogyasztás is van akkor ennyivel nyugodtan számolj.

A fotós pedig tényleg nem fog egy-két óra miatt teljes arzenállal kivonulni fő szezonban szombaton.

Ha nem akarsz mindenben kompromisszumot még gyűjtögessetek kicsit

2017. aug. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja és nincs összeesküvés elméletem,csak érdekes,hogy mindenki 50 fős kis költségvetésű esküvőt tervez Pesten és vidéken is,100 alatti fotóssal. Engem nem zavar de jó tudni,hogy van-e értelme ugyanazt leírnom minden kérdéshez. Bocs,hogy segíteni akartam nem csak itt😶
2017. aug. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!