Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Erdőben esküvő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdőben esküvő?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyanok tapasztalataira lennék kíváncsik, akik erdőben tartották az esküvőjüket. Ceremónián mire ültettétek az embereket? Sátort béreltetek, vagy ház közelében tartottátok? Milyen összegből jöttetek ki? Mire kell mindenképpen odafigyelni a szervezés során? stb...

2017. júl. 13. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Most lehet hogy viccnek szanom de az erdo tuzre erdemes oda figyelni! Szoval ne a legnagyobb szarazsagban legyen az eskuvo, a pad jo otlet , nen satorozni mentek de azert nem artana ha volna ott egy haz , az mindeg kapora jon!
2017. júl. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hát, én csak úgy az erdőben nem tartanám. csak ha belegondolsz, hogy a násznépnek pisilnie is kellhet, kézmosás, stb. mindenki szép ruhában, netalántán sár van, az már alapból cinkes úgy. nincs kivilágítás, bajos, bajos...

a sátor bérlés baromi drága, ahhoz ugyebár kellenek asztalok, padok, étkészletek, evőeszközök, pincérek..

kolléganőmék is sátoros lagzit akartak, 80 főre 1 milliót szántak, de ezekkel együtt nem jöttek volna ki belőle, így inkább étteremben tartották.

pár éve voltam olyan lagziban, ami egy erdő melletti étteremben volt, fa sátor van, és ott volt a vacsora, meg a mulatás.


miután eddig megírtam, gondoltam át, hogy nem tudom, csak az esküvőt, szertartást akarjátok erdőben, vagy az egész lakodalmat is?


ha csak az esküvőt, akkor az nem olyan problémás. kolléganőméknek a szertartás egy tónál volt, csináltak boldogságkaput, meg kb. 40 széket béreltek, aki akart leülhetett, többnyire az idősebbek, a többiek pedig álltak. az a fél óra-óra kibírható, csak figyeljetek rá, hogy legyen árnyék. illetve arra is legyetek tekintettel, hogy könnyen oda lehessen találni, vagy sűrűn kitáblázni, jelölni szalagokkal, hogy merre található.

2017. júl. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!