Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Rövid (3/4-es) menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rövid (3/4-es) menyasszonyi ruháról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Ilyesmire gondolok:

[link]


[link]


Nagyon nagyon nagy szerelmeim lettek ezek a ruhák. Főleg az első linken található, sajnos szalonban még hasonlót se találtam, ezért varratni szeretném. Van tapasztalatotok, hogy kb mennyibe kerülne anyagárban?

Egyébként nem vagyok túl magas, így ezek a ruhák még előnyösebbek is lennének. :D


2017. szept. 2. 14:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Általában nem szoktam szeretni a rövid ruhákat, de ezek, ezzel a hosszal, tényleg csodaszépek. :)

Egyébként anyagártól kevésbé, munkadíjtól jobban függnek a ruhák díjai. Barátnőm tavaly hasonló ruhában ment férjez, csak az hosszú volt, neki 60 körül jött ki a teljes ruha anyaggal varratással mindennel. Bár hogy az anyagot honnan szedte, azt nem tudom, de nem volt rossz minőségű. :)

2017. szept. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%

A velemenyunket kerdezted, szoval azt mondom. "Valodi" eskuvore nem tudnam elkepzelni oket, olyan kis semmilyenek. Mintha pont a mennyasszony felejtett volna el kioltozni a nagy napjara, es sebtibe felkapta volna az elso kezebe akado vilagos koktelruhat.

Ha alacsony vagy, akkor vigyazz a terd koruli fazonokkal mert csak meg jobban "elvagnak" teged, es "törpike" jelleget kolcsonoznek.

2017. szept. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem szebb mint a hosszú
2017. szept. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörű! :) Elegáns, modern és nagyon csajos. Magassarkúval, romantikus stílusú esküvőhöz ideális. Az első szerintem is sokkal jobb, kevésbé zárt mint a második és jobb a csipke rész is.
2017. szept. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nagyon szépek, nekem is mindig ezek voltak a kedvenceim

:)

2017. szept. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is szépek ezek a ruhák. A kettő közül nekem a második tetszik jobban.


Egyébként exem nővére is hasonló ruhában házasodott és nem volt probléma, hogy nem lehetett tudni ki is a menyasszony. Ő egyébként egy neves helyen varratta a ruhát, igy elég drága volt(szerintem volt közel fél milla), de egy hétköznapi varrónő 100 ezer alatt kihozza mindenestül.

2017. szept. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszenek, ha nem tavasszal lett volna az esküvőm, szerintem én is ilyenben mentem volna férjhez :) Az első képen láthatótól elolvadtam, szerintem gyönyörű.
2017. szept. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a hosszú ruhák jobban tetszenek, de amiket linkeltél, nagyon szépek, ízlésesek. Sok boldogságot:)
2017. szept. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon tetszenek, de egyrészt nagyon vastag a vádlim, másrészt ahogy te is írod, iszonyú nehéz hasonlót szerezni...


Egy hasonló, varratottat láttam 70 ezerért tavaly ősszel.

2017. szept. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem szépek, csak túl... szóval túl "abroncsosak", vagy hogy fogalmazzak.

Szóval nagyon elállnak :D Érted...


A hossz egyébként teljesen jó, unokatesóm felesége térd fölé érőben házasodott, de az övé lenge szoknyarészű és még ennél is egyszerűbb - de gyönyörű - volt. :)

2017. szept. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!