Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A magyar menyegzőről rendelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar menyegzőről rendelt már valaki gyűrűt? Kb. mennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:

nem sokat tudok, segíteni, megnéztem, hát gyönyörűek!!!

gondolom, kisebb vagyonért adják. én 150-200ezerre megsaccolom.

amúgy én úgy szoktam a netes oldalakon érdeklődni, hogy kapcsolatok alatt talált e-mail címen vagy telszámon kérek egy kb. árajánlatot. próbáld meg, ha tudsz méretet is írni,annál pontosabbat tudnak mondani.

2010. máj. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne rendelj látatlanul. Mi voltunk egy ilyen helyen, a neten csili-vili gyönyörűségek, az üzletben meg iszonyú ronda cuccok. Mindenképp nézzétek meg élőben, hogy néz ki.
2010. máj. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia

a mi karikagyűrűnk innen van (fent is van a karikagyűrűk között)

nyugodt szívvel ajánlhatom neked Gertrúdot és az ő kis csapatát


szerintem nyugodtan hívd fel Gertrúdot, nagyon segítőkész, biztosan ad telefonon is információkat - nekünk adott


árak: nagyon változó, nem lehet konkrétat mondani, mert minden a pár igényeitől/elképzeléseitől függ. az azért nem titok, hogy ezek mind egyedi készítésű ékszerek, ami azért az árban is érzékelhető.

nekünk megérte ->fontos volt, hogy a gyűrűnk olyan legyen, mint a "mesében" és ne jöjjön velünk szembe az utcán

2010. máj. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És a tiétek mennyibe kerül? :)
2010. máj. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!