Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért van az, hogy az esküvőkö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az esküvőkön a vőlegényt senki sem ünnepli, senki sem tartja szerencsésnek, inkább valójában mindenki sajnálja, még ha a vendégek nyilván ezt nem is mondják ki, legfeljebb egymás közt pusmogják?

Figyelt kérdés
Én ezt tapasztaltam. Minden csak a menyasszonyról szól, a vőlegény csak szükséges kellék.

2017. szept. 14. 09:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Normalis eskuvokre kellene menned.
2017. szept. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, nálunk ez nem így volt! :)


Tényleg fura rokonaid és barátaid lehetnek, ha te mindenütt ezt tapasztalod. (Vagy te vagy a fura!)

2017. szept. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen erdekes kozegben elsz.
2017. szept. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
16%

Rövid válasz: Miért, talán szerencsés?


Hosszabb válasz: Amúgy meg is válaszoltad a kérdést. Azért legyünk őszinték, egy esküvő tényleg csak a menyasszonyról szól. Egy csaj lesz az, akit hónapokkal (évekkel?) az esemény előtt az Esküvő c. folyóirattal a kezében fogsz látni rohangálni. Itt a gyk-n is szerintem csajok akik folyton esküvő helyszín, időpont, vendégszám, menü stb kérdéseket tesznek ki, kétlem hogy ezek a férfiakat igazán érdekelnék. Szerintem ők csak túl akarnak esni rajta, ahogy Deák Bill Gyula is megénekelte: "Én álltam legelöl, a hajam lenyalva, berúgtam jó hamar, csak legyek túl rajta." A férfiak egyébként is legtöbbször csak belesodródnak az esküvőbe, ha rajtuk múlna tized ennyi lagzi se lenne. Sok-sok évvel ezelőtt egy haverom az esküvőn, amikor az igent kellett volna kimondania, nemet mondott, és a döbbent anyakönyvvezető ismételt kérdéseire is nemmel felelt. Nem volt mit tenni, szétszéledt a násznép, de azért előtte alaposan kérdőre vonták a srácot. Azt felelte, hogy hónapok óta ment a két családban a sürgés-forgás-készülődés, de őt senki sem kérdezte, mintha ő nem is számítana. Egyedül az anyakönyvvezető kérdezte meg, ő meg őszintén válaszolt. Ostoba indoknak tűnik, de mégis logikus lehet...

2017. szept. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
57%

Számomra az is érthetetlen hogy a terhes anyukának mindenki simogatja a hasát, mindenki gratulál.

A f...rkamat miért nem simogatja meg senki és miért nem dicsérik meg hogy "szép munka volt"?

:-)

2017. szept. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
98%

A házasság, az esküvő egy jó dolog, csak olyasvalakit kell elvenni (férfiként) aki a társad lesz és akinek nem csak egy biodíszlet vagy az esküvőn. Évi húsz-huszonöt esküvőt van szerencsém végigfotózni, a jegyes fotózással kezdődően részt venni az előkészületekben, sőt sokszor szervezni, a többi szolgáltatót kiválasztani is segítek és én nagyjából statikusan azt látom, hogy a vőlegény is tevékenyen kiveszi a részét a szervezésből, be van vonva és Őt is ugyanúgy ünneplik, Ő is ugyanúgy ünnepel, örül, sír, boldog stb...


De mondom újra: a titok abban van, hogy megtaláld azt aki nem kretén, hanem társ, vagy legalább ugyanúgy kretén, ahogyan Te is vagy és ez nem egyszerű, el is rontják sokan.

2017. szept. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%

Valamelyest egyetértek a 4-essel.

Anno az én esküvőm is úgy nézett ki hogy a menyasszony volt a középpontban végig. Jött a fodrász, öltöztető, sminkes, az egész család körülötte sürgött-forgott. Az a legfontosabb hogy ő szép legyen.

Én meg tök egyedül készülődtem, senki nem volt ott hogy ezt vagy azt az öltönyt vegyed inkább.

Meg amúgy is. Kit szoktak nézni? Hát a menyasszonyt.

"nézd milyen szép a menyasszony", hányszor hallottad már ezt? Aztán a lagzin is, menyasszonytánc, menyasszony szöktetés stb... Tényleg ő van a középpontban.

Ezzel egyébként nincsen semmi bajom, természetesen nem hiányzott nekem a sminkes sem:-) .

Csak így a kérdés nyomán elgondolkodtam ezen, szerintem igaza van ebben.

Az hogy a vőlegényt sajnálják? Azt viszont nem gondolom. Esetleg a vendégseregből 1-2, házasságban csalódott vagy megkeseredett ember.

2017. szept. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig csak olyan esküvőkön voltam, ahol a PÁRT ünnepelte mindenki. Mindkettőjüket.

Olyat, amilyet írsz, csak filmekben láttam.

Normális esküvőkre kéne járnod, normális emberek közé.

2017. szept. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
#5: a kismamanak sem a puncijat simogatjak.
2017. szept. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
3%

#6-os


Kár hogy azt a sírást nem veszed filmre, amikor a férj a válóperről jön kifelé, miután mindenét az egykor cuki és bájos feleségének ítélte a bíróság. Tanulságos és kijózanító lenne, azt hiszem. Pedig milyen érdekes volna ezt összevágni az esküvőn sírós felvételekkel, mondjuk Andy Warhol stílusban. Egy új műfajt teremthetnél vele. No, mekkora az ötlet? Mondjuk "Egy házasság két végpontja" címmel, vagy valami hasonló. Mindenki előtt írom, jogdíjat kérek érte (név és cím a kiadóban).

2017. szept. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!