Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért van az, hogy az esküvőkö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az esküvőkön a vőlegényt senki sem ünnepli, senki sem tartja szerencsésnek, inkább valójában mindenki sajnálja, még ha a vendégek nyilván ezt nem is mondják ki, legfeljebb egymás közt pusmogják?

Figyelt kérdés
Én ezt tapasztaltam. Minden csak a menyasszonyról szól, a vőlegény csak szükséges kellék.

2017. szept. 14. 09:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
94%
#10: Ezért írtam, hogy jól kell választani. Túl vagyunk több mint száz esküvőn, kevesebb mint három százalék a válási aránya azoknak a pároknak akiknek dolgozunk. Egyébként időről időre több a házasság és kevesebb a válás.
2017. szept. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
92%

#10

Milyen "mindenét"? A közös vagyon felét.

Mondjuk a minap se méltóztattál válaszolni egy másik kérdésnél nekem, csak ömlik belőled a házasságos kérdéseknél az utálat, de értelem nincs mögötte....

2017. szept. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Ami lehet a dologban:


1. Olyan párok esküvőjén voltál, ahol a nő eléggé láthatóan házisárkány típus, vagy érdekből van a pasival... és itt most a jogos verzióról beszélek, nem az irigykedőkről.

2. Sok pasas anno, idősebb korosztályból, szarul választott feleséget magának, vagy feleségül vett vkit, mert illett megházasodni (pedig monogám természet vagy függetlenebb), aztán értelemszerűen szar lett a kapcsolat... ezt meg magával a házasság intézményével asszociálják... ez a hozzáállás, tévhit meg bele lett verve még a fiatalabb korosztály fejébe is (pluszban ehhez még hozzájön az a hozzáállás is főleg férfiak részéről, hogy jaj, ugyanazt a nőt dugni x éven keresztül unalmas és borzasztó stb.)

3. Sajnos az elég elterjedt, hogy szinte csak a menyasszony szervezi az esküvőt, ezért sokan azt hiszik, ez pont ezért az ő ünnepe csak. Pedig nem feltétlenül azért van ez így, mert a menyasszony egy irányításmániás h.p, hanem mert lehet, a vőlegényt a külcsín nem érdekli, vagy a menyasszony jobban ráért... attól még a vőlegény is akarhatja, várhatja ugyanúgy a ceremóniát.

2017. szept. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
82%

5-ös, ha z én hasamhoz ér valaki, elküldöm a halálba... GYŰLÖLÖM, ha idegenek megérintenek, úgyhogy általában nem teszik zsebre, amit kapnak.


Kérdező: te jó szar közegben élsz :D

2017. szept. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

#13-as


Ugyan már, melyik az a nő, aki nem érdekből megy hozzá a férfihoz? Nincs ilyen! Csak ez számít. A sportossal, jóképűvel csak szexelni akar, majd azzal fogja megcsalni a férjét, de akihez hozzámegy, azt kihasználni akarja, és fogja is! Ez van. Ha történetesen jóképű sportos férfihoz megy hozzá, ott egészen biztos hogy anyagi javak is vannak, amire pályázik a nő. Senki ne ringassa magát hamis illúziókban a nők motivációját illetően házasság terén.

2017. szept. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
#15: A feleségem jóval többet keres nálam, amikor összeházasodtunk akkor egálban voltak a fizetéseink. Ilyenkor mi van?
2017. szept. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Ez a tipikus "vis major" szituáció, senki sem látta előre. De ez még nem zárja ki a kihasználást, illerve annak szándékát. Te nyilván azért vetted el, mert szép volt, cuki és bájos, nem a fizetéséért. Ő viszont nem a karizmodért ment hozzád, hanem mert úgy volt vele, hogy a két fizetés együtt már ígér valami jövőt, ezzel ő is profitál, bármennyi is az pillanatnyilag, és ki tudja milyen egyéb vagyontágy került be a közösbe. A nők mindig így osztanak-szoroznak házasság előtt.
2017. szept. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
#17: Most vettünk egy autót, ami az én álmom, az én vágyam volt. Az összes az elmúlt két évben félretett pénzünk ráment. Ő nem akarta. Előtte a vállalkozásomba öltük nagyjából az összes pénzünket. Most akkor vagy nem minden nő egy számító pénzéhes szajha és Te látod nagyon-nagyon rosszul, vagy a feleségem nem túl ügyes ebben a számolgatós történetben. :P
2017. szept. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
7%
Mint ahogy mindenben, nyilván ebben is akadnak kivételek. Szerencséd van! De azért az ilyen rendkívül kevés, ráadásul állítólag a kivételek erősítik a szabályt, bármit is jelentsen ez.
2017. szept. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rosszul látod. Nyilván van, sőt biztos sok van abból a nőtípusból akit leírtál, de ezek a nők nem az átlagemberekre pályáznak, hanem azokra akikről a 444-en olvashatsz. Szerintem a nők többsége egyáltalán nem olyan mint amilyet leírtál. Persze, hogy imponál egy nőnek ha egy férfi nem ragadt meg azon a szinten ahol 18/23 évesen az iskolapadból kikerülve kezdte építeni az életét, persze, hogy imponál ha sikeres, ha elér valamit, ha fejlődni, feljebb jutni akar, de ennyi. A nők többsége ma már szereti maga megteremteni az egzisztenciális hátterét, de lehet, hogy csak én mozgok olyan körökben, ahol ebben (is) egyenlő a két nem. A nőismerőseim többsége a saját fejlődésében látja a közös jövü fejlesztésének a kulcsát, Ő akar többet keresni és ezáltal többet tenni a közösbe. Egy-két ritka kivételtől eltekintve a többség ugyanúgy aktívan tolja a férjével közös szekeret mint a férj.
2017. szept. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!