Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Polgári esküvőre bevonuló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polgári esküvőre bevonuló zenének ez elfogadható?

Figyelt kérdés

Mandy Moore: Only Hope című száma a kedvenc számunk:


https://www.youtube.com/results?search_query=mandy+moore+onl..


Meghitt, csendes esküvő lesz, mi is szolid emberkék vagyunk a vőlegényemmel.

Szerintetek ez a szám jó lenne?



2017. szept. 15. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó lesz. Én már most sírok.
2017. szept. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem a sírás a cél.

Inkább ott a dilemmám, hogy nem túl szomorú-e.

Nekünk olyan igazán kis finom dalnak tűnik, de kíváncsi lennék, hogy a többségnek nem inkább szomorú-e. Illetve, hogy ezzel együtt belefér-e ez, bevonuló zenének.

2017. szept. 15. 18:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem iszonyú giccses, de ez ízlés kérdése, és ha mondjuk meghívnak egy esküvőre, ahol ez a bevonuló zene, engem aztán igazán nem zavarna. A te esküvőd, ha neked tetszik, akkor legyen ez. Nekem nem különösebben szomorú egyébként.
2017. szept. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az a fontos,hogy Ti megfelelőnek találjátok. Ha Nektek tetszik, illik Hozzátok, akkor ne gondolkodjatok, ez a Ti napotok lesz!


Hallottam én már annyi mindent esküvőn, még rockot is, amin meghatódott a vőlegény mert motorosként a kedvence volt...

2017. szept. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Mi jónak találjuk, mindketten zárkózott, befelé forduló emberek vagyunk, igazából csak egymás számára nyílunk meg, ezért is lett a kedvencünk.

Ha nem látjátok szomorkásnak, akkor jó, nekem csak ez volt a gondom, mert késői "gyerekek" vagyunk mindketten, az esküvőn kb. nyugdíjasklub lesz.

2017. szept. 15. 20:48
 6/7 anonim ***** válasza:
csak a nyálas angol szövegelés nem kell bele! Ha valaki el tudná zongorázni, az lenne a legjobb! :)
2017. szept. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A násznép 95%-a nem tud angolul, szóval ez nem lesz gond:)
2017. szept. 16. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!