Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Belefér, hogy meghívjam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér, hogy meghívjam az esküvőmre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

24 éves lány vagyok, és még a középiskolában nagyon jó kapcsolatom alakult ki az iskolanővérrel. Anyukám korú hölgy. Voltak egészségügyi és főleg lelki gondjaim a középiskolában, ő mindig mellettem állt, és mindig kiönthettem neki a szívemet. Anyukám is jó fej, de más egy úgymond "kívülálló" anyu korú nő egy lány életében.

Nyáron lesz az esküvőm, utána ünnepi ebéd egy étteremben (buli maga nem lesz, tánc sem).

Ezzel az iskolanővér hölggyel azóta is levelező viszonyban vagyok, gyakran váltunk emailt. (Neki egy harmincas lánya van, már nem lakik otthon.)

Szeretném meghívni őt az esküvőnkre és az ebédre. Anyukám is helyesli. Amúgy kb. huszonöten leszünk, tehát szüleink, testvéreink párostól, nagymamáink, vőlegényemnek két egyetemi jóbarátja, nekem egy egyetemi barátnőm, és ez a hölgy, akiről írtam.

Szerintetek is belefér, hogy nem rokon? És ugye, férjestől hívjam meg őt? (Ő amúgy csak engem ismer, és anyut/aput, amikor behívatta őket a középsuliba a betegségem miatt, akkor beszéltek futólag.)



2017. szept. 29. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked fontos személy, akkor természetesen belefér, elvégre sehol sincs megírva, hogy kisebb esküvönél csak rokont lehet meghívni.

Viszont ha meghívod, akkor tényleg férjestöl illik.

2017. szept. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy örülni fog a meghívásnak. És igen, a férjével együtt.
2017. szept. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást, aranyosak vagytok:)
2017. szept. 29. 19:07
 4/8 anonim válasza:
100%
Gratulálok és sok boldogságot nektek! :) Belefér, de akkor már tényleg a férjével. :) Elvégre nem csak családtagok lehetnek ott az esküvőn. Örülni fog a meghívásnak tuti.
2017. szept. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2017. szept. 30. 14:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze. Esküvőre nem csak rokonokat hív meg az ember, hanem akikkel jóban van, akiket szeret. Csak Nektek kettőtöknek kell azt eldönteni. Szerintem nagyon örülne ha meghívnád.
2017. okt. 4. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek:)

Igen, vőlegényem is benne van, mert tudja, hogy mennyire mellettem állt mindenben a gimiben. Anorexia, stb...

Úgyhogy megerősítettetek, meghívom, még egyszer köszi!!

2017. okt. 5. 09:15
 8/8 anonim ***** válasza:
örült a meghívásnak? :)
2018. jan. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!