Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Titokban akarunk házasodni de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titokban akarunk házasodni de hogyan? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Szeretnénk összeházasodni mert nagyon szeretjük egymást,de nem szeretnénk hogy kiderüljön!Tanuk nélkül lehet házasodni?Ha nem hogy oldjuk meg?Csak hétvégente vagyunk együtt melo miatt ezért külön lakásban lakunk konkrétan nem tervezzük az összeköltözést de minél több időt töltünk együtt,ha házasok leszünk lakhatunk külön lakcimen? Van egy kisfiam egy másik férfitól őt hogy befolyásolja ez a házasság?gyerektertásra gondolok nem mintha eddig fizette volna de ha eljutnák odáig akkor befolyásolja az összeget?
2010. máj. 30. 01:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Befolyásolhatja, ha párod is keres. Ez a bírón múlik.


Megkérsz két távoli ismerőst tanúnak, és el van intézve.. ennyi.

2010. máj. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megkérsz valakit az utcán egy ezresért vagy a portást, ilyesmi.
2010. máj. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A mi házasságkötésünkkor két irodista néni volt a tanú, akiket az anyakönyvvezető áthívott a másik szobából. Tehát még az utcáról sem kell hívni senkit, hacsak nem valami irtó kicsi polgármesteri hivatalba mentek. :)

A házasságkötést mindenképpen hétköznapra tervezzétek, erre muszáj rászánni egy nap szabit :), mert hétvégén csak az ünnepélyes, házasságkötő-termes "szertartásokat" tartják meg.

Ezenkívül a házasságkötési szándék bejelentése után 30 napot kell várni, ez alól csak kivételes esetekben adnak felmentést (a mienk az volt, mert mindketten külföldön élünk - ezt elfogadták különleges esetnek. Szerintem az anyakönyvvezetőn múlik, ha olyan jó fej, mint a mienk volt, akkor szerintem azon nyomban is összeházasodhattok.)

A házasságkötés után is nyugodtan lehet más a címetek, a párom és én is más-más címre vagyunk bejelentkezve.

(A gyerektartáshoz nem tudok hozzászólni, mert nálunk még nincs poronty. :))

2010. máj. 30. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%

Nem értem, hogy miért akartok úgy összeházasodni, hoyg nem éltek utána együtt, de olyan nincs, hogy kötelezö egy lakásban lakni.

A gyerektartáshoz annyit, hogy ahhoz semmi köze annak, hogy újraházasodsz-e vagy sem, az az apa fizetésének 20 %-a, vagy a meghatározott összeg, és ez független a te családi állapotodtól, a jövendöbelid fizetésétöl - mivel neki SEMMI köze a te gyerekedhez.

2010. máj. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem független a házasság tényétől a gyerektartás, mivel a házasság jogilag vagyonközösséget jelent, amitől jelentősen megváltozhatnak (nem feltétlen, de lehet) a gyerek életkörülményei. És az befolyásolhatja a gyerektartás mértékét, ha az apa kéri, hogy vizsgálják meg az ő és a gyerek életkörülményeit, kérve a csökkentést. Mondjuk pl. ha apa munkanélküli és az új férj palotába költözteti a gyereket (extrém szélsőség, de igy érthető), akkor apa számára csökkenteni fogják a gyerektartást.
2010. máj. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:) Az apa gazdag és nem fizet a jövendőbeli kissé csoro:) Azért szeretnénk titokban hogy ez csak a mi titkunk legyen ez olyan romantikus:)
2010. máj. 30. 09:06
 7/16 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de hány évesek vagytok? Mert ha ezt romantikusnak találjátok, akkor még elég éretlenek vagytok - legalább is te.
2010. máj. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ha Las Vegas itt lenne nem találnád éretlennek....
2010. máj. 30. 21:20
 9/16 anonim ***** válasza:
Ezt a választ végképp nem értem, hogy jön ide Las Vegas?!?!?
2010. máj. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

(A harmadik hozzászóló vagyok.)

A titkos esküvő igenis nagyon romantikus! Ezenkívül fesztelen, nem kell senki vendéghez alkalmazkodni, csak Ti vagytok a fontosak! És még nem is beszéltem arról, hogy milyen olcsó megoldás... :)

Így is örök élmény, mi valahogy sokkal jobban megbecsüljük, mintha egy hatalmas tömeg előtt mondtuk volna ki az igent.

Én egyáltalán nem tartom éretlen dolognak a titkos esküvőt. Mindenkinek olyan legyen az esküvője, amilyet elképzel magának, ez a lényeg!

2010. máj. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!