Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Legénybúcsúba a menyasszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legénybúcsúba a menyasszony bátyját ugye nem szokás meghívni? Akkor sem, ha amúgy jóban van a vőlegénnyel.

Figyelt kérdés
Ez a legénybúcsú egy sztriptízbárban fog végződni. Természetesen semmi szex (a vőlegény se olyan), de öltánc 2-3 különböző csajtól igen, mell, segg fogdosással. Ez elég kínossá válhat, ha a leendő sógor is ott van. Ugye nem is szokás meghívni, nem fog besértődni?

2017. nov. 18. 10:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

9-es, hogy ülsz és a csaj rádül egy száll bugyiban - vagy anélkül -, és "lovagol", meg "vonaglik" rajtad ruhán keresztül.


Hát, egészségükre, akinek ez jó, tessék.

2017. nov. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
21%

#10 Sajnálom a férjedet.

Nőként mondom, és olyanként, aki totál elítéli a megcsalást, már gondolati szinten is.

Táncosok közt is van különbség. Nyilván vannak olyanok, akiket utána haza is vihetnek a srácok, az egy kategória, konkrétan prosti.

De a táncosnő ott is táncosnő. És elég komoly szabályok vonatkoznak rá, hogy hol és meddig lehet hozzáérni, nem fogja senki megdugni ruhán át. Anélkül sem.

Plusz mivel a showt te rendeled, te mondod meg, mit szeretnél. A barátnőd is kérhetett volna táncosfiúkat, kikötve, hogy ne tolják a farkukat az arcodba, hogy példádnál maradjak.


De a kérdező remekül kiküszöbölheti a dolgot, ha egyeztet a menyasszonnyal, így nem járhat úgy, hogy "ne kelljen az esküvő dolgán aggódnia".

2017. nov. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
82%
Egyik jó barátnőm most már férjének a legénybúcsúján meg volt hívva a barátnőm bátyja. Ez tök természetes volt. Igen, ott nem volt sztiptíz, meg ilyenek.
2017. nov. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld, azoknak is akik beszóltak. De minden reakció hasznos, pont erre voltam kíváncsi. A menyasszonyt ugyan nem fogom bevonni a dologba, de más úton kiderítem hogy milyen habitusú a sógor és ha nem túl karót nyelt, akkor meghívom.
2017. nov. 18. 15:39
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor innentől kezdve cink.

Ha a menyasszony előtt titkolni kell, akkor mégiscsak vaj van a fületek mögött, és ha a sógor elszólja magát, okkal lesztek ti a balhé oka.....

2017. nov. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Nem fogom a menyasszonnyal megbeszélni a sztriptízklubozás részleteit, annak ellenére, hogy nagyon jó arc és nyilván sejti hogy lesz. De azért ne szórakozzunk már, ez egy legénybúcsú, semmi köze hozzá, pont az a lényege hogy kanbuli a barátnők nélkül.


Meglep hogy ennyien tudják hogy mi volt a férjük legénybúcsúján, elég szánalmasnak tartom igazából. Szinte látom ahogy a papucsok élménybeszámolót tartanak a házisárkánynak...

2017. nov. 18. 16:41
 17/22 anonim ***** válasza:
85%

Az a szánalmas, ha a kanbuli nektek arról szól, hogy más nők seggét és csöcsét fogdossátok úgy, hogy van barátnőtök.


Ez nem karót nyeltség, de a legénybúcsú nem mentség a megcsalás alól. Persze kinek mi, de én csalódnék a barátaimban, ha ilyen legénybúcsút szervéznének nekem.

2017. nov. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
91%

Az őszinteség nem papucsság, és a nő se lesz tőle házisárkány. Nyilván nem arról van szó, hogy strigulázd már ki légyszi', hol és hányszor értél hozzá a nőcihez az este folyamán.

Engem pont nem érdekelne a táncosnő (amíg valamelyik esetleg részegen nem kezdi el hajtani, hogy d*ugják meg), meg ismerem a vőlegényem haverjait, ha mi jutunk el idáig, totál biztos vagyok benne, hogy neki is kitalálnak valami hasonlót.

Nem zavar. De ha nekiállnának a srácok hazudozni, hogy nem csináltak semmit, ádehogy, pizsiparti volt, na az viszont nagyon zavarna, mert egyrészt úgyis rájövök, másrészt meg azt jelenti, hogy van mit titkolni. Ilyen hazugságra meg (megcsalt-nemcsalt) nem építek kapcsolatot se, nemhogy házasságot.

2017. nov. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
De most komolyan, minek házasodik az, aki más nőket akar taperolni? Semmi baj a szingliléttel.
2017. nov. 19. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
90%

19-nél a pont!

"Meglep hogy ennyien tudják hogy mi volt a férjük legénybúcsúján, elég szánalmasnak tartom igazából. Szinte látom ahogy a papucsok élménybeszámolót tartanak a házisárkánynak..."

Az én férjem speciel nem igényelt legénybúcsút, sem én leánybúcsút. De ha lett volna, tudtuk volna, mi lesz/volt rajta, ugyanis őszinték vagyunk egymáshoz. Ha egy párnál mindkét fél részéről belefér, hogy a legény/leánybúcsún legyen taperolás, semmi gond, de mi is azoknak a táborát erősítjük, akik szerint ne attól legyen már "jó" egy ilyen buli, hogy egy vadidegen akármijét fogdossuk rajta. Attól még, ha valaki nem szeretné, hogy a párja, a szerelme egy másik férfihoz vagy nőhöz nyúljon, nem lesz sem papucs, sem házisárkány.


Ha a menyasszony nem nézné jó szemmel a dolgot, akkor necces a fivérét meghívni, mert ki garantálja, hogy titkot tart a nővére/húga előtt? Nem tudom, van-e erre szokás, de ha meg haver, és nincs meghívva, lehet, besértődik, és még ha rá is jön, miért, talán épp ezért márt be titeket. Szóval legokosabb volna megismerni kicsit, milyen, és még okosabb csak olyasmit csinálni a legénybúcsún, ami még bevállalható a menyasszony bratyója előtt is.

2017. nov. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!