Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek mennyibe kerülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyibe kerülne kb. egy 75 fős esküvő?

Figyelt kérdés
Szép ruhával, díszekkel, zenekarral meg mindennel ami azért elengedhetetlen ilyenkor?
2010. máj. 31. 22:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerintem kb 300000-3000000 között lehet. Kérj árajánlatot pár esküvőszervezőtől, az a tuti.
2010. máj. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Mi nyolcvanegynéhányan voltunk. 2 éve kb 1 millió volt. Templomi nem volt, az anyakönyvvezető helyszínre jött. Zenekar volt. Ebbe benne van, hogy szinte az egész násznépet el is szállásoltuk.

Én saját kézbe vettem a szervezést, sokat e-maileztem, érdeklődtem, nagyon nagy árbeli különbségek vannak minden tekintetben.

2010. máj. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75 főre tavaly febuárban (tehát szezonon kívül) 1,2 millió volt dekor nélkül, zenekar helyett dj-vel, éjféli vacsora nélkül, koszorúslányok nélkül, bérelt ruhával, ingyen vőféllyel, ingyen orgonistával, sajátkezű meghívóval stb. Tehát ahol tudtunk, sóproltunk.
2010. máj. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
ez renegetg mindentől függ......étterem árai, dekor, fotós, minden...500.000- határ a csillagos ég.
2010. máj. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

Mi 50 emberre /velünk együtt/fizetnénk 800.000-900.000 körül úgy,hogy ez egy szűk egyszerű esküvő!

100.000 a menyasszonyruha amit vidéken bérelnénk és olcsónak számít!!

30.000 a menyecskeruha

20.000 a 3 koszorúslány és a 3 kisérő fiúcska ruhája

40.000 megvenni a vőlegény ruháját/bérelni is ennyi/

30.000 a 3 pár cipő /1:menyasszonyruhához 1 a menyecskeruhához és 1 a vőlegénynek/

40.000 a zenekar

6500/fő a vacsora éjfélkor káposztával 6500X50=325.000

3500/fő a korlátlan ital fogyasztás/felnőtteknek!/kb 40X3500= 140.000

gyerekeknek venni üdítőtez legalább 20.000

50 szeletes emeletes torta 25.000

virágok 25.000

fodrász kb.10.000

pedikűr-manikűr 13.000

kozmetikus :egyéntől függ..nekem nincs bőrhibám tehát csak 4-5000

eddig ez :803.000 Ft!

Kell még jeggyűrű az 85.000/pár-tól lehet már kapni

Az önkormányzaton is lehet,hogy kell fizetni,nálunk kell a terembérlésért 15.000

a templomba is illik adni!

ja!nekem megoldotta a nővérem nászajándékba kapnánk az emberkét aki kameráz meg egy másikat aki fotóz...

És még egy csomó minden amit most elfelejtettem leírni...

Mindenesetre,ha 80 fős esküvőt szeretnél az sem kerül jóval többe,mert csak a vacsit meg az italt kell több emberre rendelni..minden más attól ugyan annyiba kerül!ezért is éri meg jobban 70-100 fősre tervezni minimum!

Nekünk mindenesetre nem lesz idén ,pont az anyagiak miatt..majd jövőre...meghát én sajnálok egy éjszaka alatt egy millió forintot elmulatni!Nálunk a párom ragaszkodik nagyon ehhez a ceremóniához...

A menyasszonyruhát meg is varrathatod,vannak akik neten hirdetik hogy 50-60.000-ért vagy éppen 100.000-ért megvarják amijet csak szeretnél....mire annak utánajársz,egy csomó pénzed bánja!És nem megbízható!Az anyag amiből készítik álltalában olcsó műszállas Xar....amiben nem fogsz kibírni nem hogy 12 ,de egy órát sem!Szúrni fog mindenhol,beleizzadsz majd...stb.gondolom nem kel részletezni milyen visszataszító lehet egy menyasszony,ha a hónaljánál izzadságfoltos a ruhája...és folyik a melle között az izzadság!Vele együtt a sminkje is!!!Én voltam egy pár ilyen mindentudó majd én megvarrom szalonba "minek bértelnéd ha én feleannyiért megvarrom neked"szöveggel hírdetik magukat...stb...nagyon sok ruhát felpróbálltam már...szalonban is,meg olyat amit "csak nekem"varnának 50.000-ért...volt külömség!!!!

Vidéken vannak szalonok ahol a Budapesti szalonjaikhoz képest is negyed annyiért tudod bérelni a ruhát...igaz 100 ezer körül,de hidd el!Megéri!

Valaki ukrajnából hozza a ruháját...láttam olyat is,gratulálok annak is aki 1:azt szépnek látja 2:bírja viselni!

Persze ott is lehet biztos kapni normálisat,de ha nem laksz közel a határhoz akkor nem ér meg annyit,hogy csak emiatt elkocsikázz oda!

Remélem tudtam segíteni!

Én alap árakat írtam,mert én nem szeretnék nagy felhajtást!De sajnos ilyen árak vannak!!ha komoly esküvőt szeretnél,akkor számolj ennek az árnak a jóval többszörösével!

Sok Boldogságot!!!!

2010. máj. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nekünk 9 éve volt 82 fős, 800 ezerbe került. Minden nagyon szép, de szolíd volt.
2010. máj. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne feledjétek a menyecske táncnál elég sok pénz visszajön.Mi másfél milliós esküvőt csináltunk 100 emberre és 1000.000.Ft vissza jött ,plusz az ajándékok
2010. máj. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
23:17-es vagyok. Nálunk nem volt menyecsketánc, de a nászajándékba kapott pénzekből 700 ezer visszajött. 800 ezret költöttünk rá, tehát igazából 100 ezerbe volt nekünk :) (9 éve).
2010. máj. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Hoppá.. 10 éve már.. nem is 9 :)
2010. máj. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

áat nem tudok mondani, de tippet igen

a 10ezres menyasszonyi ruha helyett érdemes körbenézni aukciós weboldalakon.

A használt bérelt és a két nagy auklciós magyar weboldalon árult egyszer viselt ruha között nincs különbség, használt mind a kettő.

Esetleg annyi,hogy a barátnőmnek a vaterán vettünk 15ezerért gyönyörűt, amit aztán 20 ért adott el ugyan ott :):):)csak ez kivárás.

A külföldi weboldalakon (ebay) 25ezerből megvan a méretre szabott ÚJ ruha tengerentúli postával. Jó angol tudás és paypal regisztráció szükséges hozzá

A tortnál csak úgy mint a csokornál nem mond meg,hogy esküvőre lesz, rendelj egy szép tortát és vagyél rá házaspár marcipánt.

és persze iszonyat sok utánajárás, mert az éttermek áraiban nagy a szórás

szinte minden családban van valaki akinek van zenész vagy DJ haverja barátibb áron

érdemes elgondolkodni,hogy nem olcsóbb-e kifizetni a "dugódíyjat" (ha te viszed az italt,akkor számolhat fel az éttrerem némi pénzt) és beszerezni a bort temrelőktől, pálinkát dettó :)

ennyi, remélem hasznos volt :)

2010. jún. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!