Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A koszorúslány is átöltözik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A koszorúslány is átöltözik éjfélkor?

Figyelt kérdés

Amikor a menyasszony menyecskeruhát vesz fel, akkor a koszorúslányok is átöltöznek? A koszorúslányruha hosszú, hercegnős és -talán- abroncsos, de legalábbis több rétegű szoknyás.

Ha igen, akkor ilyenkor illik ugyanúgy hosszú ruhába átöltözni? (Nem szeretném a lábaimat láttatni.) Vagy egy fekete, átlátszatlan harisnya (esetleg hátul néhány strasszkővel díszített) + valamilyen élénkebb színű térdig érő ruha mennyire illik?


20/L



2018. jan. 11. 20:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem láttam még ilyet, hogy a koszorúslánynak is át kellene öltöznie... miért nem kérdezed a menyasszonyt?
2018. jan. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Ő azt mondta igen, én is meglepődtem, ezért is vagyok tanácstalan. Igazából nem szeretnék átöltözni nagyon, vagy ha igen, akkor is hosszú ruhába (vagy a már említett harisnya+szoknya kombóban).


A lényegibb kérdés is inkább az, hogy illik-e azután is hosszú ruhában lenni?

2018. jan. 11. 20:50
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

Úgy tudom, hogy a koszorúslány nem öltözik át éjfélkor, csak a menyasszony. De ha nálatok azt szeretné, hogy öltözz át, akkor sajnos át kell majd. A jó hír az, hogy maradhatsz hosszú ruhában, az jobban is illik egy esküvőre, mint egy rövid ruha.

pl [link]


[link]


[link]



[link]



[link]


Ezek szép és egyszerű, hosszú ruhák, illenek az alkalomra. A fekete strasszos harisnya nem illik esküvőre szerintem, inkább ilyesmi ruhában gondolkozz.

Igyekeztem több fazont is linkelni, hogy lásd, elég sok ilyen ruha van. Kérdezd meg a menyasszonyt, hogy pontosan mire gondolt, mit szeretne, szerinte mi illik. Biztosan nagyon értékelni fogja, ha szeretnéd úgy csinálni, hogy neki jó legyen, egészen addig, ameddig neked is belefér.

2018. jan. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Igen, úgy illik... Mivel a menyasszony is leveszi a fehér abroncsos nagyruháját általában egy koktélruhában, így a koszorúslánynak sem illene utána még hercegnősben parádéznia.
2018. jan. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Én koszorúslány voltam a barátnőm esküvőjén. Mi, koszorúslányok átöltöztünk, de akkor már nem volt egységes a ruha, én pl. egy koktélruhát vittem erre a célra.
2018. jan. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Ezek szerint ahány ház, annyi szokás. Ahol én voltam, ott elve kotélruha-jellegű ruha volt a koszorúslányokon,és csak a menyasszony öltözött át, viszont ő éppenhogy a koszorúslányokhoz öltözött hozzá (ugyanolyan szabású és mintájú ruhába csak pirosban).
2018. jan. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

A koszorúslányruhám csilivili lesz (a menyasszony kérésére hercegnős), de nem abroncsos.

2018. jan. 12. 09:49
 8/17 anonim ***** válasza:
76%

Legutóbb, ahol esküvőn voltam, ott a koszorúslányok az éjfélt sem várták meg. A lagzira átöltöztek kevésbé hejcegnős ruhába. :) (Mondjuk ott sok vendég is átöltözött a szertartások után, én éreztem magam furán, hogy egész este csiniben feszítettem :D)

Fekete harisnya szerintem semmiképp (tudod, esküvőn bármi, csak fekete/fehér/piros ne), de a hosszú ruha nem gáz. Bármilyen elegánsabb öltözet megfelel.


Mikor én voltam koszorúslány, mi nem öltöztünk át, igaz, nekünk nem hejcegnős rucink volt, csak koktélruha jellegű. :) Az meg elég szolid volt, a kiegészítők dobták fel igazán, szóval vendégként is simán az az esküvőrejárós ruhám azóta.

2018. jan. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%

Én a szertartás UTÁN átöltöztem anno, mert utáltam a hülye ruhát :D


A menyasszony kb. leszarta, hogy mi áll jól, mi a kényelmes és mindenki "egyenruhában" volt.

Nos, egy pántnélküli borzalomban.


NINCS mellem szinte, így kb. semmi nem tartotta a ruhát, csak a jól meghúzott fűző.

Már a próbán jeleztem, hogy ez nem lesz jó ötlet, de nem izgatta, én meg nem voltam hajlandó egész éjszaka feszengeni, vagy félúton elájulni a szoros fűző miatt.


Lement a szertartás, a kötelező fényképeszkedés, és átvettem egy színben ugyanolyan, de lengébb ruhát.


28n

2018. jan. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A legutolsó lagzin, amin voltam, már éjfél előtt átöltöztek.
2018. jan. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!