Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerinted bolond vagyok mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted bolond vagyok mert nem akarom?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk eggyüt, és tavaly meg kérte a kezem. Egy bizonyos összeg van neki meg spórolva amit gondolom az esküvőre is szán...de,.. Idő közben el romlott az autója nm is egyszer, végül el döntöttük h kell egy másik. Két verzió van, vagy új vagy használt. A Jelenlegi egy 20 éves kocsi, és amit ki nézett az 10 éves, viszonylag olcsón. Én nekem az a véleményem hogy inkább egy jobb autó vagy egy új, biztonsági okokból mint megint egy régebbi, aminek Kitudja mi a baja.... Ő erre azt felelte hogy nem szeretné el költeni az egész spórolt pénzét, gondol a jövőre is. (Esküvő) Na most már az van hogy én perpill nem akarok esküvőt, fix állásom még csak most lett ( külön élünk) es elobb össze koltoznék vele es aztán esküvő. Na már most a költözéssel is vannak kissebb nagyobb problémák ezért az esküvő meg naaagyon messze van. En úgy tartom helyesnek ha inkább egy jobb kocsit venne, hosszú távra. Mi a véleményetek? Én akarok túl sokat? Hogy adhatnám ezt be neki?

2018. febr. 1. 20:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ne szolj bele. Kulon eltek o jar az autoval dolgozni vagy akarhova. Ha te fizetned az auto felet akkor beleszolhatnal :)
2018. febr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

kérlek fogadd el |az érdeketekben| egy német, holland vonalon ténykedő használtautó importőr véleményét:


"a legkevésbé fontos dolog egy autón a gyártási év.."


van a saját kocsijaim közt 19 éves |de még van 8 éve minimum | meg volt ami 3 évesen szétszállt..

2018. febr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Gondolom márkától is függ na meg típus-tol. Nem akarok okoskodni de lehet egy 10 éves Audi jobban szuperál mint egy 2 éves Opel pld. De én nekem sem az a lényeg hogy hány éves az autó hanem h mennyire megbízható a márka vagy típus. És gondolom a “minőségibb” márkát meg kell fizetni. Konkretizálok, 10 éves Audi vagy 5 éves Renault (árban meg egyeznek) vagy egy vadi új Renault. Jó lenne “hallani” egy tapasztaltabb véleményét mert jelenleg párom sem tudja hogy mi legyen.
2018. febr. 1. 20:37
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy használt autó is lehet nagyon jó, és szolgálhat évekig, ha vigyázol rá, és egy új autónak is lehetnek olyan hibái, amikre vagyonokat költhetsz. Apámnak mindig használt autói voltak, és az elsőt leszámítva (az tanulópénz volt) semmi komoly probléma nem volt ezekkel az autókkal. Egy ismerősöm meg úgy járt, hogy sikerült megszereznie ismerős révén egy új, alig használt kocsit, nagyon büszke volt rá, mutogatta másoknak, aztán rövid időn belül előjöttek olyan hibák, amik miatt meg már nem érte meg fenntartani, így gyorsan eladta.
2018. febr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Az Opel az Audi kistestvére, csak szólok. :-)
2018. febr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

nagy tévedés márkákra ráhúzni a jó-rossz jelzőt..


a szériákat esetleg össze lehet vetni..mivel azok egyforma autókból állnak


fura de rengeteg autószerelő ismerős használ a munkába járáshoz nagykorú SUZUKI SWIFTET...ne hidd hogy véletlenül..

2018. febr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

.. és ott erős 120 ezer forintról beszélünk.. tehát heves vita szokott kerekedni mielőtt felszáll a fehér füst, hogy ki állja az átíratást |tulaj v a vevő|.. de aztán irány vele a világ vége


és ilyen széria van több is

2018. febr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy bolond, az autót tényleg meg kell gondolni, mert szart venni fölösleges, pár év múlva annyit rá kell már költeni, hogy abból egy új is kijön, tapasztalat.

A másik, hogy cuki, hogy az esküvőre előre spórol, de úgy biztos nem házasodnék senkivel, akivel egy évet nem éltem együtt legalább. Nagyon rohan láthatóan ezzel az egésszel, de mire fel házasodjatok? Pucér fenékkel az csak papír.

2018. febr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az autóvásárlást meg kell gondolni, de az autó kora nem jelent egyértelműen jót vagy rosszat. Volt egy sales-es kollégám, ő mesélte, hogy pl. nem szabad olyan olasz autót venni, amit olyan évben gyártottak, amikor valami jelentős sporteseményben Olaszország érintett, mert olyankor az olaszok még lazábban veszik a munkát, és ezért több a hiba is.
2018. febr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Szóval akkor most mit mondtok ? Meg éri befektetni egy 10 éves audi-ba? (A4)
2018. febr. 1. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!