Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a ruháról?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőmnek egy hónap múlva lesz az esküvője,és mivel augusztusban én is férjhez megyek,nem álltam be a koszorúslányok sorába.Szerintetek ez a ruha milyen lenne az esküvőjére? (jó alakú vagyok)


[link]


vagy pedig még ezt tudnám elképzelni,


[link]


2010. jún. 8. 14:28
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Igen,nekem is az első tetszik leginkább. :)
2010. jún. 8. 14:39
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

A barátnődnek milye lesz a menyasszonyi ruhája? Mert ha bézs lesz, akkor semmiképp ne válaszd az elsőt. Nem illik olyanban menni, ami szerepel a menyasszony ruhatárában is (menyasszonyi és menyecske ruha színekre gondolok).

Amúgy mindkét ruha nagyon szép. Talán nekem mégis a második tetszik jobban.

2010. jún. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő gyönyörű, de az elsőt csak akkor, ha hófehér lesz a menyasszony ruhája (ha törtfehér vagy arany, krémszatén színű a menyasszony ruhája túlságosan hasonlítana). A második jobban eltér, és fiatalosabb is.
2010. jún. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
79%
Ha az elsőt választod, arra figyelj, hogy nem illik "jobban" kinézni, mint a menyasszony. Nem lesz jó, ha mindenki a te ruhádat kezdi el dicsérni.
2010. jún. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Első
2010. jún. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
A menyasszonynak még a hónál is fehérebb a ruhája :),együtt választottuk,és nagyon szép lesz ő is!
2010. jún. 8. 14:41
 17/28 anonim ***** válasza:
53%
off:figyeltétek a második képen a nőcinek a cipőjét?nagyon dúúrva
2010. jún. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
mindenképpen az 1. ! A második túl piros, és nem "illik" egy koszorúslánynak, mivel ha jól látom elég rövidke az alja. De ha már továbbmegyek, lehet hogy egy pántos , hasonló fazonú, mint az első lenne a legjobb...
2010. jún. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első A GYÖNYÖRŰ!!!!
2010. jún. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Az első nagyon szép, nekem jobban tetszik, mint a második. De tudod, melyik ruha illik hozzád jobban.
2010. jún. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!