Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek Kun Nándor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek Kun Nándor vőfélyről?

Figyelt kérdés
Voltatok esetleg lagziban, ahol ő volt? Milyen volt?

2018. febr. 22. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
megdugta a mennyasszzonyt 2016-ban---szóval nekem vicces volt..de a férjnek...most se tudja, hgy nem tőle van a gywrek.
2018. júl. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én esküvőmön ő volt a vőfély. Nem azt kapod, amit elvárnál egy vőfélytől, egész este saját magát fényezte, ő volt a középpontban, nem a pár. Túl harsány volt, na meg csak a pénz érdekelte. Nagyon sokra tartja magát, pl. "én már nem jelenetek meg akármilyen autóval". Én nem ajánlom senkinek.
2019. jan. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Közben meglett a tapasztalat:

-az első találkozás alkalmával nagyon korrektnek látszott, elég sokmindenre felhívta a figyelmet a szervezéssel kapcsolatban, ami valóban nagy segítség volt, a szervezésben tényleg nagyon hasznos tanácsokkal látott el, ami végülis szeritnem hozzájárult, hogy összességében szép esküvőnk legyen.

De....

Tanácsolta, hogy vendégváráskor ne legyen rövidital felszolgálva, hogy senki ne rúgjon be túl hamar.... Ehhez képest ő mindenkivel koccintgatott, ennek eredményeképpen berúgott. A vendégekkel ocsmány módon beszélt, volt akire annyira sértőn szólt, hogy bele kellett szóljak. A menyasszonytánc előtt "elfelejtette" elmondani a meglepetés versecskét, és a konyhában volt egy hosszabb késés, amiről ugyan nem tehetett, de engem (a menyasszonyt) küldött elintézni a helyzetet, nem kontaktált a konyhával hogy hova milyen program fér be addig, vagy legyen addig egy kis zene és mulatság, semmi...., ő vacsorázott a feleségével, míg a vendégek unatkoztak. Állandóan azt hajtogatta: "késésben vagyunk"... Honnan az istenből vagyunk elkésve? Mert neki fix "programjai" vannak beiktatva és az az elsődleges a számára.

Volt egy világító léggömb eregetésünk közvetlenül a torta előtt: alig tudtuk kiélvezni a látványt mert "bezavart" minket, hogy a tortát kell mostmár hozni... Egy giccsparádé volt amit a torta körül művelt, plusz egy órán keresztül szeleteltem a tortát a vendégeknek, mert annyi esze nem volt, hogy megszervezze, hogy felvágom, egy-két azeletet kiosztok, aztán a pincérek átveszik tőlem.

Már bánom, hogy a lufis esetnél nem küldtem el a francba. Sok vendég is panaszkodott rá a stílusa miatt.

Ennek ellenére szép volt az esküvő, és javára szóljon, hogy tényleg jó tanácsokat adott. De ha ezeket előre tudom nem őt választjuk. Viszont ha valaki szereti, ha helyette cakk-pakk "megcsinálják" a lagzit és nem kell programokon gondolkoznia akkor annak beválhat. Csak nem szabad hagyni, hogy igyon...

2019. jan. 19. 17:50
 4/4 emma1987 válasza:

Nálunk ő volt a vőfély, mi csak jót mondhatunk . :-) Az esküvő előtt nagyon sok jó tanáccsal segített minket a nagy nap megszervezésében. Rendkívül alapos és felkészült vőfély, óriási tapasztalata van a nap lebonyolításában. Mi több vőféllyel tárgyaltunk, de nekünk nagyon bejött ! A mi napunk tökéletesre sikerült,mindent,amit megbeszéltünk és elvártunk megkaptunk, sőt még annál többet is ! :-) Végigvezetett minket a nagy napon az együtt megbeszélt és leírt forgatókönyvünk alapján ,minden következő programot egyeztetett velünk,szinte egész nap tartotta bennünk a lelket,még akkor is ,amikor mi már elfáradtunk,ezer köszönet érte.:-)

A vendégsereget jól kezelte, a nap tele volt csodás pillanatokkal és meglepetésekkel,hol sírtunk a könnyektől,hol nevettünk. Ha egyedi ,nem verses vőfélyt szeretnétek, ő alkalmas lehet, mi pont ezért választottuk,mert mi nem akartunk uncsi verseket .Mi szívesen ajánljuk másoknak is.:-)

2019. márc. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!