Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tényleg nem illik manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem illik manapság sem fekete ruhában esküvőre menni?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok, nekem a kis fekete ruha az eleganciát és a nőiességet jelenti, de tudom, a fekete a gyász színe, blablabla. Igazából nekem eszembe se jutna a fekete ruha miatt megszólni valakit, de nemrég voltunk egy esküvőn, ahol az egyik lány feketében jött, és az öregebbek rendesen leszólták.
2018. márc. 14. 11:26
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
85%
Én is voltam fekete ruhában esküvőn, és senki nem szólt meg, bár a ruha is elég vidám stílusú volt, és világos boleroval viseltem. Rajtam kívül is jöttek feketében. Szerintem ne foglalkozz ezzel.
2018. márc. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
24%
Tényleg nem illik, ez egy szertartás, nem egy házibuli. Temetésre sem mész rózsaszínben, nemzeti ünnepen sem veszel részt melegítőben, akkor egy esküvőn miért szeretnél feketében megjelenni?
2018. márc. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
22%
Tényleg nem.
2018. márc. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
31%
Nem illik. Vannak íratlan szabályok. Intelligencia kérdése, hogy ki tartja/nem tartja be őket.
2018. márc. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
46%
Hátizé... gót esküvőre, ahol a menyasszonyi ruha is fekete (olvastam ilyenről, itt Mo-on) bizonyára igen.
2018. márc. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
77%
Engem menyasszonyként egyeltalan nem zavart hogy feketében volt egy egy vendég. De van aki/ahol "szigorúbban veszik" és esetleg kínos lehet.
2018. márc. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
80%
Az utóbbi pár éven több falusi lagziban voltam. 300 fős falu, eléggé élnek a hagyományok. Voltak mindegyiken többen is feketében, fiatalok is, idősebbek is. Semmi gond a feketével, nem tudom ez a beszólás hol volt.
2018. márc. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
81%
Vannak ilyen szabályok, de szerintem hülyeség. Akinek ez a legfontosabb dolog egy esküvőn, hogy ezen csámcsogjon, hogy ki milyen színű ruhában van, az szerintem elmeháborodott.... Én az elmúlt időben többesküvőn is voltam és mindenhol voltak olyan vendégek, akik fekete ruhát húztak, még a menyasszony hozzátartozói között is volt. A fekete elegáns, csinos és könnyen variálható, a legtöbb ember tudja viselni, tulajdonképpen a kis fekete az egy alap darab, így szerintem egyáltalán nem meglepő, hogy sokszor visszaköszön. Persze, ezenkívül a gyász színe is, de gondolom mindenki meg tudja különböztetni, hogy az egy esküvő és nem egy temetés....akkor ennyiből a férfiak se vegyenek fekete öltönyt, mert az gyászos....Szerintem nem kell ilyenekkel foglalkozni.
2018. márc. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
49%
Engem is az zavarna, hogy pont a "kis fekete" ruha esne így ki a választási lehetőségekből, pedig szeretem, és jól is áll. Egy h...e "szabály" miatt, aminek semmi értelme szerintem. Elegánsnak elegáns nagyon is, és nem gyászhuszárnak öltözve vennéd fel, hanem kiegészítőkkel (és esetleg pl valamilyen színű boleróval).
2018. márc. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
52%
Lepontozhattok, de ettől még esküvőre nem megyünk feketében, fehérben és pirosban, mert a fekete a gyász, a fehér a menyasszony a piros pedig a menyecskeruha színe. Bunkó vagy ha a menyasszony megkérdezése nélkül ezeket veszed fel, ahogyan bunkó vagy ha rövidnadrágban és Hawaii mintás ingben mész temetésre, vagy állásinterjúra vagy vizsgázni. Ha ezt magyarázni kell akkor bennetek van a hiba.
2018. márc. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!