Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ruhát képzelnétek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ruhát képzelnétek el egy ilyen esüvőre?

Figyelt kérdés
Én vagyok a menyasszony. Kicsi esüvőnk lesz, zárt helyen. Csak a szűk család és 1-2 barát lesz jelen, szóval tényleg csak a legfontosabbak. Nem akarok épp ezért több százezres menyasszonyi ruhát venni/kölcsönözni, hanem inkább valami szép alakalmi ruhára gondoltam fehét vagy halvány rózsaszín színben. Mutatnátok olyan ruhát ami égse túl sok, de mégis menyasszonynak érezhetem benne magam?
2018. márc. 18. 12:24
 1/9 A kérdező kommentje:
Alakom formálása folyamatban van, de mellben és fenékben elég erős vagyok
2018. márc. 18. 12:26
 2/9 anonim ***** válasza:
11%
2018. márc. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2018. márc. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2018. márc. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Akar ez is szép lehef

Szánj rá 1-2 napot és jarj be turkálókat, ki lehet fogni ott is rendes mennyasszonyi ruhát, de szoktak alkalmi ruhák is lenni. Hadában tuti, a király utcában is van egy turkáló(lövölde tér felé a kfc oldalán) ahol szokott lenni(Ha budapesti vagy)

2018. márc. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit takar, hogy erősebb vagy, ha nem ennyire, ne haragudj. Èn valami ilyesmit tudnék elképzelni


[link]

2018. márc. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben vennék egy fehér, földig erő maxiruhát, vannak olyan darabok, amik teljesen helytállóak egy ilyen eseményen is. :)
2018. márc. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fehér maxiruhában leszek, pedig nálunk lesznek 80-90-en, de láttam egyet, beleszerettem, királyul áll, és 50 chf volt :D
2018. márc. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
[link] - ilyesmi, csak pánttal :)
2018. márc. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!