Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A parom nem katolikus, osszeha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom nem katolikus, osszehazasodhatunk katolikus templomban?

Figyelt kérdés
Van olyan pap aki osszead bennunket igy? en katolikus vagyok. A polgari eskuvot szeretnenk kikerulni, csak templomi lenne es utana vacsora. Lehetseges ez igy?
2010. jún. 12. 23:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Én sem vagyok még csak megkeresztelve sem, mégis templomi esküvőnk volt katolikus templomban.
2010. jún. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

:)

ez jo hir.

Lehet hogy hulye kerdes, de lehet templomi eskuvot tartani polgari nelkul?

2010. jún. 12. 23:34
 3/16 anonim válasza:
100%
Ez nem lehetseges es nem azert, mert nem katolikus a parod, hanem azert, mert olyat nem adhatnak ossze, aki nem akar polgari eskuvot. Egyaltalan nem is ertem ezt...ha nem katolikus, nem fontos neki a vallas, miert akartok katolikus eskuvot akkor? Es miert akartok templomi eskuvot, ha nem lesz polgari? Ez azert fontos kerdes, mert nincs igy ertelme hazasodni. Sehol semmiben nem ismerik el a hazassagotokat igy. Nem hazasodhattok templomban sem polgari nelkul.
2010. jún. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Miért nem akartok polgári esküvőt?:(
2010. jún. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
Ha azert van ez igy, mert valamelyikotok meg nem tudott elvalni, nem tudnak osszeadni. Miert erzem azt, hogy a polgari eskuvo elkeruleset valamilyen jog kijatszasabol akarjatok?
2010. jún. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A polgárit ha nem akartok feltünést tegyétek hétköznapra. Bp-en azt hiszem két anyakönyvi hivatal van, ahol összeadnak benneteket hétfőtől péntekig bármikor. A templomi meg lehet akár máskor is. Privátban tudok talán segíteni, hogy ki volt a mi papunk.
2010. jún. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
összeadnak természetesen nem katolikussal is, de csak a polgári után.
2010. jún. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 BlackSword ***** válasza:
Én sem vagyok vallásos, de nagy valószínűséggel össze fognak titeket adni, ha visztek papírt róla a hivatalból, hogy házasok vagytok... A polgári esküvő számít ugyanis... De ha nem akartok belőle nagy hacacárét, akkor bementek 1-1 tanuval, és pénteki estüvő gyanánt lezavarjátok 20 perc alatt... de kell, mert így lesz hivatalos... Aztán a többi már a ti dolgotok!!!
2010. jún. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Tényleg érdekel,hogy miért nem akartok polgárit...Az egyházi esküvő jogi szinten nem hivatalos házasság,ha jól tudom....
2010. jún. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Jo, hat akkor leirom. En nem akarok ferjhez menni, de a parom el akar venni felesegul. Felreertes ne essek, en nagyon szeretem a paromat, de felek a hazassagtol mert szerintem egyutt lehet elni anelkul is, hogy hivatalossa tennenk. Lehet, hogy rossz pelda van elottem, azert. A templomi eskuvobe belemennek, meglenne a felhajtas, a feher ruha, a rokonok osszehivasa,a vacsora.. es megsem lenne hivatalos.. De ezek szerint ez lehetetlen... polgari eskuvo nelkul nem lehet..

Ja, es az egyik elozo hozzaszolonak uzenem, hogy nem, nem akarunk kijatszani semmit.

2010. jún. 13. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!