Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Polgári esküvő után lenne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polgári esküvő után lenne egy ebéd utána pedig egy fotózás. Ti átöltöznétek az ebéd idejére?

Figyelt kérdés
Kicsit macerás lenne öltözgetni de helyben lesz minden szóval kivitelezhető.

2018. ápr. 24. 09:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen...
2018. ápr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet az esküvő előtt a fotózás?
2018. ápr. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem öltöznék át. A nász ebéd alatt mindig menyasszonyi ruhában vannak a hölgyek.
2018. ápr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem öltöznék át.

Amúgy miért gondolod, félsz, hogy esetleg leeszed, vagy ital megy rá?

2018. ápr. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fotózás szempontjából a legjobb a naplemente előtti 2-3 óra. Szerintem egyébként ne öltözz át. Picit vigyázol a ruhára és probléma megoldva.
2018. ápr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mert nem béreltünk külön helységet csak egy asztalt mert ez szűk körű esemény lesz. Szóval nem szeretném ha minket bámulnának 😁 de lehet hogy ez hülyeség...
2018. ápr. 24. 18:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ha már egyszer menyasszonyi ruhában leszek (gondolom abban leszel, különben miért lenne érdekes, hogy bámulnak) én biztos nem venném át :D
2018. ápr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor megpróbálok nem zavarba jönni 😁 bár magamat ismerve nehéz lesz 😀 amúgy igen, rendes menyasszonyi ruhában leszek alsószoknyával meg minden
2018. ápr. 25. 09:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez egy valahol jogos félelem, ha csak úgy sima vendégek lesztek egy étteremben valami random asztalnál a többi ott étkező ember között, a menyasszonyi ruha lehet, hogy vonz majd pár tekintetet. A kérdés, hogy tudsz-e tojni rá. Ha nem, akkor öltözz át, az se a világ vége. De szerintem is felesleges.
2018. ápr. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én mindenképp átöltöznék a fotózás miatt, mert biztosan leenném a ruhám :D Ha ez nálad nem gyakori, akkor élvezd csak ki, legyél benne amíg és ahol csak akarsz, hiszen elvileg az életben csak egyszer van rajtad menyasszonyi ruha :)
2018. ápr. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!