Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőkön miért idegbeteg meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőkön miért idegbeteg meg ideges, feszült a menyasszony mikor az élete legboldogabb napja?

Figyelt kérdés
8 esküvőn 8szor volt ideges a menyasszony.
2018. máj. 3. 12:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Mert tökéletesen kell sikerülnie. Nem azért fizet ki az ember százezreket ruhára, másik százezreket kajára, meg helyszínre, meg ceremóniamesterre, fotósra stb., hogy rosszak legyenek a képe, meg hogy valamelyik vendég hiányt érezzen bármiben is, mert akkor úgy veszik, hogy őt minősíti, mivel az ő esküvője, ő a "háziasszony", kevés az étel, vagy rossz minőségű (nem az, amit megrendeltek) stb.
2018. máj. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
A rendezvény szervezés miatti megfeleléskényszer a vendégek iránt. Talán mégsem az élete legboldogabb napja ez, az talán csak ezután jön.
2018. máj. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
16%
Bizonyára azért mert kellemetlen egész nap a jól mutató 38-as topánkájában parádéznia a 39-40-es patáival.
2018. máj. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Mert valójában talán jobb lenne egy kisebb, egyszerűbb, meghittebb esküvő, de hát ha már az Icukának meg a Jucikának is kétszáz fős lagzija volt, akkor nem adhatja alább ő sem... Kíváncsi vagyok, hányan akarnak tényleg nagy esküvőt, és hányan vannak, akik csak görcsös megfelelési kényszerből/versenyszellem miatt vágnak bele.
2018. máj. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%
Stresszkezelési probléma, valószínű, hogy hasonlóan komolynak, sorsdöntőnek megélt helyzetekben sem tud nyugodt maradni.Előrébb hozott nászéjszaka sok orgazmussal segíthet.
2018. máj. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
7%
Azert mert annyira sznobok a mai menyecskek hogy az elso lehetseges ferjalapanyaggal elveteti magat es minel dragabb legyen minden mert a baratnojenek is az volt...aztan gondolomnapkozbe is azon turaztatja a meggymagnyi agyat hogy irigy e ra mindenki kellokeppen...
2018. máj. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ez is ember függő. Én pont a múlt hónapban találkoztam egy fiatal nővel aki 10 évvel ezelőtt a mi esküvőnkön szolgálta fel a pezsgőt. Most lesz az ő esküvője és azt mondta hogy olyan vidám, boldog menyasszony szeretne lenni mint amilyen én voltam, sokszor eszébe jutottam. Nagyon jól esett ezt hallani.

Szerintem mindenki nem stresszel be az esküvője miatt. Persze én is szerettem volna ha minden tökéletes, de nekem ez arról szólt hogy jól érezzük magunkat, hisz jó esetben ez lesz az egyetlen ilyen nap az életemben.

Persze voltam én is olyan esküvőn ahol kicsit elszakadt a menyasszony ruhája mert véletlenül ráléptek és emiatt olyan hisztit csapott hogy csak na...

Meg olyan menyasszonnyal is találkoztam aki pálinkával oldotta a feszültséget hát ez sem jött be... nem volt szép látvány a részeg menyasszony.

2018. máj. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%
Ezt én sem értem. A legtöbb tényleg tiszta ideg, de éjfél után azért feloldódnak általában :)
2018. máj. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%
Nekünk 80 fős lagzink volt. Olyan helyszínt választottunk amit ismertünk,jó kaja,kedves pincérek. Tudtuk,hogy jó lesz a zene,a vőfély,a fotós. Én semmin nem paráztam,nem idegeskedtem. Ennyi különböző embernek nem lehet megfelelni,mindenkinek mások az igényei,elvárásai. Ezt minden menyasszonynak fel kellenne fognia és akkor tényleg az egyik legszebb nap lenne. Nálunk sem volt minden tökéletes...
2018. máj. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
Én eddig ezt nem tapasztaltam "élőben", lehet azért, mert már az elején ittam vagy mert nem voltam közeli rokon. Viszont műsorokban többször láttam, hogy inkább szenvedés bizonyos nőknek ez a nap, csak erőltetik. Én nem akarok esküvőt, mert rettentően magamnak való vagyok, én 100% hogy nem tudnám kezelni.
2018. máj. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!