Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen eskűvői ruhám legyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen eskűvői ruhám legyen? Vehetek fel hosszú, fehér ruhát? Nem ciki? Miért nem látok katalógusban 50 felettieknek is szép ruhákat?

Figyelt kérdés

A párom 60 én 40, de jó alakú kimondottan fiatalosak vagyunk.

Templomban is szeretnénk hűséget fogadni egymásnak.


2010. jún. 14. 14:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Ha első házasságod sztm nyugodtan esküdhetsz fehér menyasszonyi ruhában.
2010. jún. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

17-évesen volt az első

ez most a 2. lesz, de ez az Igazi

Váll és hát eltakaróst szeretnék fehérben tudtok ilyet?

2010. jún. 14. 14:22
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

mind1 hanyadik házasságod,vegyél nyugodtan hosszu fehér habosbabos ruhát ha azt szeretnéd

más is van hogy 40évesen találja meg az igazit...

2010. jún. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

szerintem nyugodtan felvehetsz fehéret, csak inkább válassz valami szolidabb darabot, ne habos-babosat.


pl:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2010. jún. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

nekem a szomszédom 40 éves csaj és még röhögve felvehetne bármit, ő farmer miniben jár, amit ugye már 30 felett nem ajánlanak az okosok....

szerintem a ruhád ne legyen pánt nélküli, mert az annyira idétlen már.....valami kis japánujjasat el tudnék képzelni, ha szép a karod.....inkább uszályos, mint abroncsos, elegáns, talán feldobva egy kis strasszövvel vagy csattal.....vannak ügyes varrónők

fátyolt se javasolnám annyira, de egy szép haj az öltöztet

2010. jún. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A képek közül az első és a 4. gyönyörűek. Ha jól állnak rajtad,bűn lenne kihagyni,főleg, hogy ez az utolsó ilyen alkalom az életedben.Hadd lássa mindenki, milyen jól nézel ki! Grautálok, sok sikert !!
2010. jún. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__9..

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link] [link]

[link]

fehérben: [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



Szerintem, ne empire stílusú testhez feszülős, és ne is egész hátat mutató, hasközépig kivágott ruhát húzz, de amúgy nyugodtan lehetsz fehér ruhában széles abronccsal is akár, szépen kidolgozott mutatós ruhában, ami nem egyenlő a csicsással, nekem azok a ruhák is tetszenek amikben van egy kis színes rész. Szerintem amiket linkeltem 40 felett is nyugodtan felhúzhatod.

2010. jún. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ne katalógusból nézd, menj el egy-két helyre és próbálj biztos találsz szépeket és ráadásul úgy jobban látod rajtad mi a legszebb. És persze vehetsz fehéret ha azt szeretnél, akinek nem tetszik magára vessen.
2010. jún. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
2010. jún. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon gyönyörű ruhákat lehet kapni sok szalonban, fel kell própálni őket, hogy tudd, hogy mi áll jól. A legtöbb felvéve nem is olyan, mint a képeken. Mivel a legtöbben nem vagyunk modell alkatúak. A válogatás minden esetre jó program. A csipkeujjú ruhák szerintem nagyon előnyösek lehetnek, hiszen diszkrét és visszafogott stílust sugároznak. Mivel ez a korosztály nem a potenciális ügyfélkör, nem a nekik illő ruhákat fogják reklámozni. Sok boldogságot, és jó próbálgatást!
2010. jún. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!