Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Másnak is úgy kellett könyörög...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is úgy kellett könyörögni a szolgáltatóknak?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem hiszem el ezt az egészet...vagy csak egy ilyen előválogatott brigádot fogtunk ki..

Kibéreltük a termet,a hölgy akitől béreltük barátnője annak a hölgynek,aki főz makd a lagzira..

A termes hölgyet kérdeztem benne van e a takarítási árban,hogy a vacsora és éjféli evés közt elmosogat valaki?

Ááá hangzott a válasz...az a főzős hölgy feladata,mindig ő csinálja..

Épp összefutottam a hölggyel,akinek feldobtam a témát..válasz: ő biztos nem mosogat el,az a takarítási árban benne van..

Rendben..eltelik 2 hét..bejön a főzős hölgy,hogy igazam van,a termes nem vállalja el,de ő sem....

A fodrászra szintén én írkáltam rá,napokkal később válaszolgatott,a hajpótlással kapcsolatban,hogy milyen színű kellene szintén könyörögtem 2 hétig,hogy jó lenne ,ha a 40 000es pótlás megrendelése előtt látna milyen színű a hajam..a barna elég tág fogalom..

Vőfély...erősködött tavaly szeptemberben,hogy mindenképp keressük májusban,hogy megbeszéljük a részleteket...

Rendben..kerestem,amire azt a választ kaptam,hogy még nem tudja majd mikor ér rá...

Komolyan mi a sz.r van az emberekkel?

Elvileg ők szolgáltatók,akik a pénzért adják a szolgáltatásaikat...nem várok sokat ,de tényleg...ez a minimum szerintem....

.esküvő 2 hónap múlva..


2018. máj. 14. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Légy határozottabb. ne hagyd,hogy a fejedre tojjanak, mert megteszik. Menj máshoz, ha nem tetszik amit csinálnak, és ezt közöld is velük, hogy el tudod te szórni a pénzed másnál is.
2018. máj. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Én akinek írtam, és nem válaszolt, vagy olyan volt a stílusa, nem kerestem többet.

Ezren vannak az esküvő bizniszben, akik örülnek, ha nálunk költöd el a pénzed.

2018. máj. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Én is ezen vagyok kiakadva, hogy úgy kell könyörögni egyes szolgáltatóknak ajánlatért, az étteremnek a szerződésért...

Oké, hogy szezon van, és keresik őket ezerrel, de ők a szolgáltatók.

2018. máj. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Derwer ***** válasza:
43%

Szerintem ez sajnos teljesen bevett szokás...

Nekünk egy jó helyet sikerült szerezni (szép, igényes, jó a kaja) de a tulaj, aki megmutatta, szerződést kötöttünk, az egy pökhendi paraszt...

Nálunk ezeket szerencsére lerendezi az esküvő szervező. Neki nagyobb rutinja, presztízse, gyomra van ehhez.

2018. máj. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Mi a dekorossal vagyunk így, de a korábbi dekoros jelöltek is ilyenek voltak. Az étterem is lassan válaszol, de azért haladunk.
2018. máj. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt ne termes hölggyel, meg főzős hölggyel akard ezt lebonyolíttatni hanem keress egy megbízható, kipróbált, számlaképes és az érvényben lévő szabályozásoknak megfelelő működő helyszínt, akik megfelelő személyzettel le tudják bonyolítani az esküvődet, másrészt pedig illett volna ezeket már akkor tisztázni, hogy kinek mi tartozik a szolgáltatásába amikor leültetek, aláírtátok a szerződést (abban ugye benne van, hogy mit vállal) és kifizettétek a tíz-harminc százalék foglalót, amiről megkaptátok a számlát.


Ha ezek közül akár csak egy is másképp volt, akkor nem szolgáltatókkal beszélgetsz hanem feketéző amatőrökkel, ne csodálkozz ha nem jön össze valami. Egyébként írásos kommunikációban nem kell azonnal válaszolnia a szolgáltatónak, gondolom Te sem örülnél ha miközben a hajadat csinálja, válaszleveleket írna más ügyfeleknek. Nyilván van egy napja a héten amikor az ügyfelekkel való kapcsolattartást bonyolítja, ha ennél Neked sürgősebb a dolog, akkor hívd fel.

2018. máj. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fodrászokról tudnék mesélni:(

Szeptemberben lesz az esküvő, tavaly októberben elkezdtük szervezni.

Én a fodrászt is szerveztem (volna). Na azt a pökhendiséget, amit ezek leműveltek.

Volt egy, aki vállalta volna, de majd keressem februárban. Jó, kerestem is. Erre közölte, hogy nem tudja, mikor megy nyaralni, de majd júniusban meg tudja mondani, hogy nem esik-e a nyaralása az esküvőm napjára. Hát, gondoltam, az már késő lesz, ha mégis arra esik, nemigen találok már másikat.

Ismerős is ajánlott egyet, taplóbb volt, mint az összes többi. Flegmán is beszélt velem, kb. "nem gondolom, hogy majd az én esküvőm miatt Ő(!!!) kellemetlen helyzetbe kerül.

Végül vicces, de protekcióval jutottam be egy fiatalos negyvenes csajhoz, aki vér profi.

Nem az a bajom, hogy akkor nyaral, amikor én esküdök, de azért a szavaikat megválogathatnák, én is azt kérdem, amit Kérdező, hogy "mi a franc van az emberekkel":(((((((((

(Közben amelyik a leginkább flegma volt, arról egy közös ismerős mondta, hogy folyton sír a szája, hogy ügyfél kellene még, kevés az ügyfél. Hát ja...)

2018. máj. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!