Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha fél4kor kezdődik a polgári...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fél4kor kezdődik a polgári esküvő akkor szerintetek a fodrász és a sminkes hányra jöjjön?

Figyelt kérdés
Nekem túl koránnak tűnik a 10 óra van aki szerint akkor el kell kezdeni. Nem rá érne 12-13 óra körül?
2018. máj. 20. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

És ha dugó van? ha elkésik, ha elromlik az autó, ha mit tudom én?


Persze ha el tudjátok halasztani az esküvőt egy ilyen nem várt esemény miatt, akkor persze, ráér 14 órára is hogy jöjjenek. :DD

2018. máj. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Minket az nem fenyeget hogy dugó van, mert kisváros. Itt sosincs dugó. 15 perc alatt ide érnek még biciklivel is.
2018. máj. 20. 09:57
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Akkor lesz az esküvő vagy a vendégfogadás? Mikor mentek fotózni?

Mi 16-re vártuk a vendégeket,8-ra mentem a fodrászhoz,kozmetikushoz,mert déltől háromig fotóztunk.

2018. máj. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

Mondjuk a déli órákban fotózni a legnagyobb butaság amit ifjú pár/fotós elkövethet. Kerüljétek a déli órákat a kreatív fotózás vonatkozásában, a napkelte utáni 2-3 óra vagy a naplemente előtti 2-3 óra ami használható.


A kérdésre válaszolva: kb. egy óra a smink, egy óra a haj, pici ráhagyással és az öltözésre hagyva fél órát meg a polgárira oda is kell érni az mondjuk egy kis település esetében legrosszabb esetben még fél óra délben elég elkezdeni készülni. A fotózásra meg keressetek egy külön napot.

2018. máj. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 3-kor kezdődik a vendégvárás.Én így tervezem:

9: kávé, reggeli

10: frizura

11:30 vmi kis ebéd + megnézni az étterem díszítését

12: elkezdek sminkelni (magamnak)

13:30 öltözködés

14-kor találkozok férjemmel, megnézzük először egymást, kicsit beszélgetünk, plusz kis fotózás. Aztán együtt lemegyünk a vendégvárás helyszínére.

2018. máj. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
És hogy a kérdésre is válaszoljak: a 10 óra az nem túl korai, így kényelmesen, kapkodás nélkül lehet mindent csinálni. Ha esetleg valahol van valami baki, akkor van idő korrigálni.
2018. máj. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Nem rá érne 12-13 óra körül?"

De, bőven elég, ha fél 4 előtt nem terveztek semmi extrát (pl. lánykikérés, vagy vendégfogadás vagy akármi).

2018. máj. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg leírhattad volna, hogy mi a program, mert így nehéz válaszolni :) Nekünk 17 órakor volt a polgári de már reggel mentünk a fodrászhoz,a a kozmetikus pedig a helyszínre jött aztán mentünk is fotózkodni. A vendégek 4 re jöttek. Szóval így nem korai. Ha nektek semmi program nincs, akkor viszont igen.
2018. máj. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!