Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezt a fátylat kiengedett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a fátylat kiengedett hajjal is meg lehet oldani szerintetek?

Figyelt kérdés

Vagy kiengedett, vagy félig feltűzött lesz a hajam, lapockáig érő, természetes göndör.


A fátyolról a link:


[link]


Köszi, ha ír valaki.



2018. máj. 27. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Csak nem hátul, a kontyon rögzíted (mivel nem lesz), hanem a fejtetőn.
2018. máj. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Akkor jobb lenne a félig feltűzött, mert akkor lenne egy "fejem búbja" a hajból, és akkor kb. lehetne a fejnek azon a részén rögzíteni, ahol a csajnak van.

Fejtetőn azért nem lenne jó, mert nem szeretném, ha magasítana rajtam a fátyol.

Akkor nekem is kell előre valami dísz, mert amúgy túl "üres" lenne?

Az a gondom, hogy a fodrász mondja, hogy vigyem a fátylat a próbafrizurához.

De fátylat meg úgy kell(ene) vennem, ha már tudom, milyen frizut akarok?

Egy gond van, hogy nem magasíthat rajtam a fátyol viselése.

2018. máj. 27. 11:41
 3/9 A kérdező kommentje:

Ebbe a fátyolba azért szerettem bele, mert olyan légies, egy soros, szóval átlátszik, ez jó. És nincs szatén szegélye, (nekem az kicsit úgy elnehezítené a fátylat).

Szóval ezzel kellene kezdenem valamit (ruhámhoz is jól menne szerintem).

2018. máj. 27. 11:44
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy normális fodrász simán tudja rögzíteni. Ezeket eleve egy fésűre szokták rögzíteni, azt tűzik a hajadba. Esetleg egy-két hullámcsattal tud rajta erősíteni, hogy ne csúszon ki akkor se, ha sokat mozogsz.

Ha dísztelennek látod, akkor esetleg érdemes olyat keresni, ami szép fésűre van rögzítve.

2018. máj. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ilyesmi:

[link]


Vagy ilyesmi?

[link]


Ilyen vékony szatén nem nehezíti el, csak ad neki egy kis tartást.

2018. máj. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4-es, 5-ös, Nektek is nagyon szépen köszi:)
2018. máj. 27. 14:33
 7/9 A kérdező kommentje:

De akkor most kérdezek egy lehet, hogy nagyon nagy butaságot:

Szóval ez úgy van, hogy az ember vesz egy fátylat, és azt lényegében többféle módon lehetne hordani? Tehát konty alatt, konty felett, fejtetőn, fej búbján, majdnem tarkónál a konty alatt.

Vagy ezekre a módokra más-más fátylat kell venni?

Szóval a fátyol az egy sztenderd dolog, vagy nem?

(Már csak mert 19 ezer, amit linkeltem, és ha mégsem tud vele jó frizurát összehozni a fodrász, akkor potyára vettem meg. Vagy ilyen nincs, fátyol az fátyol, és variálni kell a felrakás módját?)

2018. máj. 27. 14:41
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem bízd a fodrászra magad nyugodtan, biztosan meg tudja oldani.


Amúgy a fátyol álomszép, beleszerettem :)

2018. máj. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én fodrász mellett dolgozom körmösként, hidd el mindent meglehet oldani! :D

Egyébként szerintem ha képet küldesz a fodrásznak esetleg h ilyen fátylat szeretnél, megtudja e oldani a rögzítést, biztos fogsz választ kapni :)

2018. máj. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!