Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kreatív módon átadni a nászajá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kreatív módon átadni a nászajándékot?

Figyelt kérdés

Alapvetően pénzt szeretnénk adni, de nem borítékban. Fiatal pár vagyunk egy 2 évessel, és szintén fiatal pár az ajándékozott, barátaink.

Humoros, kreatív, de nem elcsépelt módon szeretnénk átadni. Van pár ötletem, de hátha ti is mondtok jókat :)


2018. jún. 21. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézelődj pinteresten. :)
2018. jún. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi adtunk egy lyukacsos téglát, a lyukakban voltal a feltekert bankók. Téglapénz. :D
2018. jún. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egyszer egy lagziban láttam "pénzfát". egy kis fa volt drótból, egy kis talppal, és pillangó szerűen volt meghajtogatva rajta a pénz. nagyon jól nézett ki :)
2018. jún. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

utolsó, ilyet még nem láttam, rákeresek :)


köszi a többieknek is :)

2018. jún. 21. 19:01
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hirtelen a pénzfa, pénzvirág/csokor jutott eszembe. Vagy olyat is láttam, ahol különböző címletű papírpénzekből (sztem Ft és euró is volt benne) volt kollázs patchworkszerűen egy képkeretben pici gombostűkkel megtűzve.


Amit még ismerek, de én nem ajánlanám, az a befőttesüvegben aprópénz. Oké, hogy szép, de rohadt nagy macera utána a párnak becsomagolni és elvinni a postára.


Amúgy befőttesüvegbe is mehetnek papírpénzek, mellette lehet pár csoki, apróság, szalaggal megkötve a tetején, ilyesmi.

2018. jún. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Esetleg titokdobozban? :)
2018. jún. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5: csak arra kell vigyázni, ha befőttesüveg, csoki és pénz, hogy nyáron olvad a csoki... nehogy szétmenjen és tiszta csoki legyen minden:)
2018. jún. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!